3000TL bütçe ile monitör önerisi

fixemmm

Femtopat
Daha fazla  
3 bin gibi bir bütçem bulunuyor. Bunun ile de uzun süre işimi görcek bir monitör almak istiyorum. Oynadığım oyunlar Valorant, FiveM, CS tarzı oyunlar bunları göz önünde bulundurup güzel bir öneri tavsiye yaparsanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok zor hocam bu fiyata adam akıllı monitör yok artık.

İkinci el önermem monitörler gerçekten çok hassas aygıtlar bütçeyi arttırmaya çalışın.

İkinci el düşünüyorsan ASUS VG278QR 165Hz 0.5ms 27 inc 3 yıldır kullanıyorum daha bir problem ile karşılaşmadım sahibinden/letgo gibi sitelerde 3500-4500 arası.

Çok zor hocam bu fiyata adamakıllı monitör yok artık.

İkinci el önermem monitörler gerçekten çok hassas aygıtlar bütçeyi arttırmaya çalışın.

Hocam 2 elden 1 tane monitör buldum alsammı almasammı kararsız kaldım linkini atsam değerlendirme şansınız var mıdır?

İkinci el düşünüyorsan ASUS VG278QR 165Hz 0.5ms 27 inc 3 yıldır kullanıyorum daha bir problem ile karşılaşmadım sahibinden/letgo gibi sitelerde 3500-4500 arası.
Araştıracağım hemen.

Ne yazık ki oynadığın oyunlara göre bu bütçede iyi bir monitör bulman çok zor. Belki bu olabilir özelliklerine göre ancak oyuncu monitörü değil bu.

Birde inceleme bıraktım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence ikinci el bak.

Geri
Yukarı