3000TL civari telefon önerisi

Bütçe
3000
Ben sıfır olarak önerdim S9 mürekkep kayması gibi sorunlar var şu an zaten S8 veya S9 almaya kalksa kasasi açılmamış bulması zor ayrıca A04 bizzat test ettim tek eksiği kamera.

1 saatliğine kullanıp öneri yapmak saçma, maksimum 6 ay sonra çöp olacak bir telefon. Risk alıp S8 veya S9 almak daha mantıklı A04 gibi bir telefona o kadar para vermek yerine.

Ben sıfır olarak önerdim S9 mürekkep kayması gibi sorunlar var şu an zaten S8 veya S9 almaya kalksa kasasi açılmamış bulması zor ayrıca A04 bizzat test ettim tek eksiği kamera.

Telefonu elime aldım 30snlik deneyimim bile bir çöp olduğu yonunde. Yukarıdan kaydırıp bildirim panelini acıyorum ve bu sırada telefon kasıyor.

2000-3000 bandında telefon arıyorum ikinci el iPhone 7 var sizce alınır mı? Yoksa başka bir telefonamı yönelmeliyim?
Garantisi devam eden gm22 plus değerlendirilebilir bakabilirsiniz.

1 saatliğine kullanıp öneri yapmak saçma, maksimum 6 ay sonra çöp olacak bir telefon. Risk alıp S8 veya S9 almak daha mantıklı A04 gibi bir telefona o kadar para vermek yerine.
Katılmıyorum ben olsaydım A04 tercih ederdim. Kağıt üstünde performans ve özellik olarak haklısınız fakat artık çok eskidi bataryayı değiştirsen dahi artık anakartdaki kompanentler eskidi ve sıkıntılar meydana geliyor stabil değil.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı