3000TL kasa önerisi

CC76

Kilopat
Merhaba, Ryzen 7600, PNY 4070 Ti bir sistem topluyorum. Kasa için bütçem maksimum 3K. Corsair 4000D düşünüyorum ama bu fiyata daha büyük, hava akışı daha iyi bir kasa öneriniz var mıdır? Ayrıca bu sisteme 750W bir PSU yeter mi? PSU önerilerinizi de yapabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Merhaba, Ryzen 7600, PNY 4070 Ti bir sistem topluyorum. Kasa için bütçem maksimum 3K. Corsair 4000D düşünüyorum ama bu fiyata daha büyük, hava akışı daha iyi bir kasa öneriniz var mıdır? Ayrıca bu sisteme 750W bir PSU yeter mi? PSU önerilerinizi de yapabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

750W PSU size gayet yeterli gelecektir kasa olarak Corsair iCUE 220T RGB Siyah CC-9011190-WW Led Fanlı ATX Oyuncu Kasası Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe veya da Gamepower WARCRY 6 Led Fanlı ATX Oyuncu Kasası Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Hocam ne olursa olsun bu işlerde marka da önemli tabii ki ama kasanın full mesh olmasına dikkat edin. NZXT H510'i kasa kullanıyorum. Hava akışı berbat. Kasa sadece 2 adet egzoz fanıyla geliyor. Bu aptallığım yüzünden kasaya ekstra olarak ön panele 2 adet 14 cm fan almak zorunda kaldım. Ekstra masraf...

Bütçeye PSU dahil mi?

Dahil değil. İkisi için ortalama 5K civarı bir şey ayırmak istiyorum.

CX serisinin sorunlu olduğunu duymuştum.

Ufak bir indirim yakalayabilirsen TD500 V2 öneririm. Kullanıyorum çok memnunum.

Bu kasa Vatan'da şu an indirimde 2.990,30 TL'ye denk geliyor. Keşke biraz daha ucuza denk gelseymiş ya. :D

Cooler Master H500 düşünür müsünüz? Bütçenin biraz üstünde ama

Hocam buna göre TD500 V2 daha iyi bir seçenek sanırım.

Dahil değil. İkisi için ortalama 5K civarı bir şey ayırmak istiyorum.
Kasa olarak bunu oneririm.
PSU olarak da bunu.
Pahali geldiyse su var.

Geri
Yukarı