3000TL monitör dahil sistem tavsiyesi

Bütçe
3000TL

unknownpeople3

Centipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
3000TL'ye monitör dahil APU sistem arıyorum. Çok sık FPS oyunları oynayan birisi olarak sonradan sorun ve masraf çıkarmayacak bir sistem arıyorum. Monitör 60-75Hz olsa bile yeterlidir. Önerilerinizi beklemekteyim.

Al sana 3 bin TL sistem:

3000TL'ye monitör dahil APU sistem arıyorum. Çok sık FPS oyunları oynayan birisi olarak sonradan sorun ve masraf çıkarmayacak bir sistem arıyorum. Monitör 60-75Hz olsa bile yeterlidir. Önerilerinizi beklemekteyim.

Monitörün bile 144 Hz :D Biraz daha bütçe olsa ben sana neler toplardım var ya ama bu da çok güzel oynarsın Valorant'ını CS'ni falan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Al sana 3 bin TL sistem:

Monitörün bile 144 Hz :D Biraz daha bütçe olsa ben sana neler toplardım var ya ama bu da çok güzel oynarsın Valorant'ını CS'ni falan.
PSU yok, işlemci yok, depolama da yok, site %99 dolandırıcı.

Birazcık aşarak bu kadar toplayabildim. Hangi şehirde oturuyorsun? Belki daha uyguna ikinci el bir şeyler bulabilirim.

Birazcık aşarak bu kadar toplayabildim. Hangi şehirde oturuyorsun? Belki daha uyguna ikinci el bir şeyler bulabilirim.

Aklıma geldi bunları dizdim 3 bin TL ile çok zor zaten biraz daha ekleyip PSU depolama işlemci falan alır diye düşündüm aşmasın diye böyle bir şey yaptım.

İstanbulda'yım hocam. Fiyatı aşmazsa iyi olur.

Al sana 3 bin TL sistem:

Teknoloji gelişti artık depolama kullanılmıyor. Her şey ekran kartı üstünde çalışıyor.

İstanbulda'yım hocam. Fiyatı aşmazsa iyi olur.

130 TL daha ucuza oluyor böyle. Diğer parçaları ikinci el almanı önermem.

Geri
Yukarı