3000TL monitör önerisi

Ali Haydar Crfi

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller. Benim 3 yıldır kullandığım güzel monitörüm kırıldı ve onun yerine 3000 ₺ civarında yeni bir monitör almak istiyorum. Oyun odaklı olmasına gerek yok, oyundan çok yazılım ve ders işleriyle uğraşacağım. Birkaç monitör buldum, onlar üzerinden ya da sizin bildiğiniz varsa önerebilirsiniz. Bir de ayağı sağlam olursa sevinirim çünkü önceki monitörümün ayağı kaymıştı :/

Attığın ilk 2 linke bakarsak bütçen çıkabiliyor. 4bin TL bandına geldiysen 200 daha ver, değer.
3000 civarı dedim. Ama daha aşağısına bulursam daha iyi olur tabii.

Herkese iyi Sosyaller. Benim 3 yıldır kullandığım güzel monitörüm kırıldı ve onun yerine 3000 ₺ civarında yeni bir monitör almak istiyorum. Oyun odaklı olmasına gerek yok, oyundan çok yazılım ve ders işleriyle uğraşacağım. Birkaç monitör buldum, onlar üzerinden ya da sizin bildiğiniz varsa önerebilirsiniz. Bir de ayağı sağlam olursa sevinirim çünkü önceki monitörümün ayağı kaymıştı :/

En ucuzunu alın geçin, yazılım işleri ile uğraşıyorsanız G3 hariç hepsi güzel modeller.

Herkese iyi sosyaller. Benim 3 yıldır kullandığım güzel monitörüm kırıldı ve onun yerine 3000 ₺ civarında yeni bir monitör almak istiyorum. Oyun odaklı olmasına gerek yok, oyundan çok yazılım ve ders işleriyle uğraşacağım. Birkaç monitör buldum, onlar üzerinden ya da sizin bildiğiniz varsa önerebilirsiniz. Bir de ayağı sağlam olursa sevinirim çünkü önceki monitörümün ayağı kaymıştı :/

144 Hz monitöre ihtiyacınız yoksa IPS almanız daha iyi olacaktır. VA paneller riskli G3'te öyle smearing ve yazılarda blurr yapıyor pivot standı olmasa muhtemelen 3500 TL fiyata satılacak bir model.

Geri
Yukarı