3000TL müzik dinlemek için kablosuz kulaklık önerisi

Adam başlığa hangi birini yazsın be kardeşim?
Güzel kardeşim, düzgün oku düzgün. Diğerleri gibi detaylar mesajda olsun diyorum; başlıkta değil. Üstüne bastıra bastıra hem de. Bir öneri istersen ürünün sahip olmasını istediğin başlıca karakteristik özelliklerini başlığa yazman daha iyi olur. Bu. Bu kadar.

2. Kusura bakmayın ama yardım harici tüm isyanlarınızın yazıldığı bir başlık olmuş. Bunu hak etmiş olduğumu düşünüyorsanız eyvallah da. Bir mesajımı da okusaydınız keşke…
3. Konu başlığını bir dahaki sefere sizin düşündüğünüz tarzda açarım kusura bakmayın.
Konuyu kapatabiliriz.
Bu kadar alınganlığa da gerek yok. Başlığa yazılmamış, sonuç olarak görülmemiş/okunmamış ve öneri yapılmış fakat sonrasında da ikaz edilmiş ve düzeltilmiş.

1. AirPods'um var ve tatmin etmiyor.
Ne tarz müzik dinliyorsunuz? Aradığınız EQ aşağı yukarı nasıl? Bass mı en önemli şey?

Güzel kardeşim, düzgün oku düzgün. Diğerleri gibi detaylar mesajda olsun diyorum; başlıkta değil. Üstüne bastıra bastıra hem de. Bir öneri istersen ürünün sahip olmasını istediğin başlıca karakteristik özelliklerini başlığa yazman daha iyi olur. Bu. Bu kadar.

Bu kadar alınganlığa da gerek yok. Başlığa yazılmamış, sonuç olarak görülmemiş/okunmamış ve öneri yapılmış fakat sonrasında da ikaz edilmiş ve düzeltilmiş.

Ne tarz müzik dinliyorsunuz? Aradığınız EQ aşağı yukarı nasıl? Bass mı en önemli şey?

AirPods Pro'daki tizler sesi çok açtığım zaman kulağımı rahatsız ediyor ve bass yeterli değilmiş gibi geliyor. Yüksek sesle müzik dinlemeyi seviyorum. Tatmin edici bir bass benim için önemli evet.

İlk mesaj uzun olsa ve okunmadan tavsiye verilse hadi neyse de 2 satır yahu ilk mesaj topu topu. Bir de uyaranlara laf edilmiş falan. Tavsiye vermek zorunda değil kimse, hele ki 2 satır okumaya üşeniyorsa.

konuya dönecek olursak Anker Life Q30 modelini araştırabilirsin, EQ ile fena olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı