3000TL Oyun İçin Sistem Toplama

Mert Güneş

Hectopat
Daha fazla  
3000TL bütün bilgisayar için verebileceğim para. Windows10 + monitör + kasa olması lazım içinde.

İşlemciyi AMD istiyorum biraz daha ucuz. Buradan kısarak ekran kartına ekleyebiliriz diye. Ram 8 GB olursa güzel olur. SSD şart değil bana 500Gb HDD yeter.

GTA5 orta ayarlarda 40 FPS felan alsam yetiyor bana.

Güvenilir her siteden alabilirim ucuz olsunda. Tanıdık bilgisayarcı var orda toplayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu nesilde ddr3 sistem toplamak mantıksız AMD ile yapabileceklerin ddr3 sistem toplamaktır.

7. Nesil işlemciler gelmişken Sinerjiden rahat bir şekilde o fiyata PC toplayabilirsin ve fiyatın içine Win 10'u katmaman gerekir sebebi bir bilgisayarcıya gotursen onu direkt Win 10'a formatlayıp eline verirler.

İyi bir ekran karti alıp,kötü bir AMD işlemciyle hiçbir şey yapamazsın.

Şuan için uygun olanlar İ5 7. Nesil sistem toplamak o fiyata çok rahat Strix 1050Ti ile beraber alabilirsin.Eğer istersen sana bir örnek atabilirim.

(İntelin AMD sistemden farki ddr4 olup ömrü ile garanti vermesidir.)

Bu nesilde ddr3 sistem toplamak mantıksız AMD ile yapabileceklerin ddr3 sistem toplamaktır.

7. Nesil işlemciler gelmişken Sinerjiden rahat bir şekilde o fiyata PC toplayabilirsin ve fiyatın içine Win 10'u katmaman gerekir sebebi bir bilgisayarcıya gotursen onu direkt Win 10'a formatlayıp eline verirler.

İyi bir ekran karti alıp,kötü bir AMD işlemciyle hiçbir şey yapamazsın.

Şuan için uygun olanlar İ5 7. Nesil sistem toplamak o fiyata çok rahat Strix 1050Ti ile beraber alabilirsin.Eğer istersen sana bir örnek atabilirim.

(İntelin AMD sistemden farki ddr4 olup ömrü ile garanti vermesidir.)

Win 10'u katma demişsin ama kod yok elimde nasıl aktive edicem.
AMD güzel işlemcileride var onlardan istedim İ5 işlemcilerde çok pahalı AMD kullanan arkadaş var 100fps oynuyormuş Rust.

Bana ucuz bir siteden güzel bir sistem toplarsanız sevinirim. 21 Ocakta almayı düşünüyorum.

Arkadaşlar benim de 3000tl bütçem var ama monitörüm var o yüzden ekran kartına önem veriyorum oyun için istiyorum 25ocakta almak istiyorum eğer elinizde güzel bir sistem varsa yollarsanız çok sevinirim

1483892932722.png
1483892939775.png

Eyvallah sağolasın beğendim parçaları. Ama sinerji ve vatanda burdaki fiyatlardan daha yüksek 500tl fark ediyor. Dolar düşer inşallah 20 ocağa kadar. 3.50 olsa yeter.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı