3000TL oyun kulaklığı önerisi

Bütçe
3000
Yani hocam ben zamanında araştırırken bu özellikleri ve mikrofonu hesaba kattığımda Razer Barracuda X 2022 uygun gelmişti bana ama dışarıda onun mikrofonunu kullanamam diye Arctis 9 diye düşünmeye başladım sonra fiyatlar bi anda zıplayınca alamadım kaldı öyle. Nova 7 Arctis9'dan daha iyi ama tasarım olarak Arctis 9 dışarıda kullanmaya daha uygun gelmişti bana.
Evet bir de Razer Barracuda X ile ilgili dip ses, kötü mikrofon kalitesi ve bir süre sonra otomatik kapanma gibi şikayetler okudum çok fazla. Nova 7 ise gerçekten bir kulaklık için pahalı fiyatını hak edip beni memnun eder mi yoksa daha iyi seçenekler var mı bilemiyorum.

Wireless;
Ucuz kablolu mikrofonlu 3.5mm;
Mikrofonlu kablolu USB;

Bunlardan bagimsiz olarak da su ikiliyi onerebilirim.

Mikrofonsuz studyo kulakligi;
Mikrofon;

https://www.hepsiburada.com/hyperx-quadcast-mikrofon-hx-micqc-bk-pm-HB00000J8DO9 bu ve HyperX Cloud 2 veya Alpha nasıl olur?

Wireless;
Ucuz kablolu mikrofonlu 3.5mm;
Mikrofonlu kablolu USB;

Bunlardan bagimsiz olarak da su ikiliyi onerebilirim.

Mikrofonsuz studyo kulakligi;
Mikrofon;
veya knk benim mikrafona ve kulaklıpğa hitiyacımv ar ikisi ayrı da olur mikrafonlu kulkalık ta dediğmi gibi sen benim yerimde olsan 3500 tl veya 4 bine ne alırdın iki bütçe için de atar mısın lütfen?

Son düzenleme:
https://www.hepsiburada.com/hyperx-quadcast-mikrofon-hx-micqc-bk-pm-HB00000J8DO9 bu ve HyperX Cloud 2 veya Alpha nasıl olur?

veya knk benim mikrafona ve kulaklıpğa hitiyacımv ar ikisi ayrı da olur mikrafonlu kulkalık ta dediğmi gibi sen benim yerimde olsan 3500 tl veya 4 bine ne alırdın iki bütçe için de atar mısın lütfen?
Bence Sennheiser HD 559 ve Razer Seiren Mini düşünülebilir.
Hocamın önceden attığı AKG ve USB mikrofon da düşünülebilir.
Edit: Sennheiser Game Zero hem kaliteli hem de baya iyi mikrofonu var. Bu da düşünülür.

Son düzenleme:
Mikrofon kalitesi de arıyorsan Corsair HS80 USB (Wireless olanı pahalı) öneririm. İncelemelerinde mikrofon testine bakarsan yayıncının harici mikrofonuna kalite olarak ne kadar yakın olduğunu anlarsın.
Razer Blackshark V2 Pro kullanıyorum ama mikrofon kalitesi sadece iş görür.
Sennheiser oyuncu kulaklıkların mikrofonu da iyi.

Bence Sennheiser HD 559 ve Razer Seiren Mini düşünülebilir.
Hocamın önceden attığı AKG ve USB mikrofon da düşünülebilir.
Bence HD559 tercih edilesi degil. Hatta 569 ve 599 da tercih edilesi degil. 560S ve 58X alinabilir bence HD500 ailesinden. Tabii bunlari almayi dusunuyorsa uygun ortami da olmasi gerek, open-back cunku. Ama K361'i her yerde kullanabilir ve tasinabilirligi guzel, katlanabiliyor ve closed-back.

Bence HD559 tercih edilesi degil. Hatta 569 ve 599 da tercih edilesi degil. 560S ve 58X alinabilir bence HD500 ailesinden. Tabii bunlari almayi dusunuyorsa uygun ortami da olmasi gerek, open-back cunku. Ama K361'i her yerde kullanabilir ve tasinabilirligi guzel, katlanabiliyor ve closed-back.

Dediğiniz kulaklığın

Dediğiniz kulaklığın mikrofonu yok ve ayrı mikrofon alsam 4000 bini de geçer ben biraz kaliteli bir mikrofon da istiyorum

Mikrofon kalitesi de arıyorsan Corsair HS80 USB (Wireless olanı pahalı) öneririm. İncelemelerinde mikrofon testine bakarsan yayıncının harici mikrofonuna kalite olarak ne kadar yakın olduğunu anlarsın.
Razer BlackShark V2 Pro kullanıyorum ama mikrofon kalitesi sadece iş görür.
Sennheiser oyuncu kulaklıkların mikrofonu da iyi.

Kablolusunun incelkmesini de bulamadım satışınıda

Kulaklik + mikrofon seklinde onerdim zaten? K361'in altinda mikrofon onerisi de var zaten.

İkisi birlikte 4100'e geliyor eğer bütçem yeterse alarım bir de 3500'lük öneri yapabilir misiniz?

Geri
Yukarı