3000TL Sistem toplama

Bütçe
3000

yiitpepek

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba 3000TL'ye FiveM oynatabilecek APU veya normal kasa önerir misiniz? Bilgisayar kasam çok eskidi artık değişmek istiyorum da.

Not: APU sistemin ne gibi dezavantajları ve avantajları var ve ileride ekran kartı takabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Adata SU630.
RAM'i 2x8 alma imkanınız varsa almanızı şiddetle tavsiye ediyorum. İşlemciyi de 50 TL farkla 3200G yapabilirsiniz.

Adata su630.
RAM'i 2x8 alma imkanınız varsa almanızı şiddetle tavsiye ediyorum. İşlemciyi de 50 TL farkla 3200G yapabilirsiniz.

Adata'ya ne olmuş niye Adata dedin?

Adata'ya ne olmuş niye Adata dedin.

Adata'ya ne olmuş niye Adata dedin.
Sorunlu bir model.
Hazır sistemlerden daha iyi. APU kullanıyorsan tek kanal RAM ile olmaz, mecbur bir tane daha alacaksın. Ayrıca anakartlar a320.
@yiitpepek
2.el bir tane kasa alırsın daha iyi olur. Attığım işlemci tray olarak geliyor ya 100 lira daha ver, hem kutulu hem fanlı al veya fanı sen kendinde ayrıca alabilirsin.
3050 TL falan tutuyor.

Son düzenleme:
Sorunlu bir model.
Hazır sistemlerden daha iyi. APU kullanıyorsan tek kanal RAM ile olmaz, mecbur bir tane daha alacaksın. Ayrıca anakartlar a320.
@yiitpepek
2.el bir tane kasa alırsın daha iyi olur. Attığım işlemci tray olarak geliyor ya 100 lira daha ver, hem kutulu hem fanlı al veya fanı sen kendinde ayrıca alabilirsin.
3050 TL falan tutuyor.

Teşekkür ederim.

1) RX 460 uzun ömürlü değil.
2) Satıcı ekrana görüntü gelmiyor demiş.
3) PSU bu sisteme fazla pahalı.
@RamooY sistemi daha uzun ömürlü. İleride güçlü ekran kartı takılabilir.

1) RX 460 uzun ömürlü değil.
2) satıcı ekrana görüntü gelmiyor demiş.
3) PSU bu sisteme fazla pahalı.
@RamooY sistemi daha uzun ömürlü. İleride güçlü ekran kartı takılabilir.

Fark etmemişim ekran kartının arzalı olduğunu pardon.

Yeni konular

Geri
Yukarı