3000TL Xiaomi Mi 9T vs Oppo Reno 2z vs Samsung Galaxy A71

yagiz6

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 3000TL bandında telefon önerilerinize açığım.

Aklımdaki modeller ve beğendiğim özellikleri :

1) Oppo Reno 2z 128GB Kamera kalitesi ve kasa tasarımı çok hoşuma gitti.
2) Xiaomi Mi 9T 128GB Arka tasarımı hiç hoşuma gitmiyor ancak ön tasarım çok iyi.
3) Samsung A71 128GB Fiyatı bütçemi biraz aşmakta, bu yüzden ucuzlamasını beklemem gerekecek. Ancak tasarımını en çok beğendiğim cihaz.

3 modelin de bataryasının beni üzmeyeceğini düşünüyorum. Ancak performansları hakkında pek bilgim yok. Uzun süreçte performans kaybı hangi cihazda ne kadar olur? Ve benim için cihazın stabil çalışması çok önemli, gelen her güncellemeden sonra cihazın sıkıntı yaşamasını istemiyorum. Mi 9T de son gelen güncellemede batarya sıkıntısı yaşayan kullanıcalar duydum mesela. Kullananlar deneyimlerini yazarsa memnum olurum. Teşekkürler.

Mİ9T kullanıyorum batarya 2 gün gidiyor. Eğer aktif kullanır isen YouTube Instagram 1 gün kesin çıkıyor. Ek olarak Mİ9T daha kárlı ve şuan 2610₺ civarı.

Mi 9t alın. OPPO'nun işlemcisi iyi değil. SAMSUNG ise o fiyata şaka gibi. 3300₺ para vereceksiniz ve premium hissi vermeyen plastik kasa alacaksınız. Fiyatı 2900 altına düşerse A71 düşünülebilir ama.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı