300TL 1TB HDD önerisi

Aratus

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar masaüstü bilgisayar kullanıyorum 1 TB 7200 RPM HDD alacağım 64MB, SATA3, 3.5 falan yazıyor anlayamadım anakartımı yazayım önerir misiniz? 300-320 TL bütçem var Seagate marka düşünüyorum.

Anakart: Gigabyte ga-a320m-s2h anakart fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Gigabyte ga-a320m-s2h anakart kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleri ile sadece Vatan Bilgisayar'da. Satın Al..
bence 50 TL daha koyup 2 TB al Toshiba Dt01aca200 2 Tb Hdd Fiyatları ve Özellikleri
Selamlar masaüstü bilgisayar kullanıyorum 1 TB 7200 RPM HDD alacağım 64MB, SATA3, 3.5 falan yazıyor anlayamadım anakartımı yazayım önerir misiniz? 300-320 TL bütçem var Seagate marka düşünüyorum.

Anakart: Gigabyte ga-a320m-s2h anakart fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Gigabyte ga-a320m-s2h anakart kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleri ile sadece Vatan Bilgisayar'da. Satın Al..
Eğer 1 TB istiyorsan buna da bak derim yüksek performans veriyor denemiştim 1 tb harddisk - Google Alışveriş

Toshiba yı alma bence tecrübe ile konuşuyorum, uzun kullanımda sıkıntı çıkarma ihtimali çok fazla,WD veya seageate ile kiyasla

WD SSD var, problem yaşamadım doğrusu.

SSD'ler zaten iyi performans veriyor doğrultusu bu HDD az performans ama fazla er için alınır
Özellikle N11'de sıkça karşılaşılan, refurbish ve benzeri açıklamalara dikkat etmek gerekir. Verdiğiniz linkte ki ürün mesela yenilenmiş olarak detaylandırılmış.

AAA özür dilerim dalgınlığıma geldi galiba psikolojim bozuldu da düzelttiğiniz için sağ olun

Toshibanın, HDWD110UZSVA

Western Digital yani WD nin, WD10EZEX

Seagate nin, ST1000DM010

kodlu ürünlerinden hangisi uygun fiyatlı bulabiliyorsanız onu alabilirsiniz.

Geri
Yukarı