300TL 600W +80 PSU Önerisi

@Uğur Güreşçi Elite V3 serisi çok kötü. 80+ sertifikası bile bulunmayan bir güç kaynağı.
Haklısın yok ama pek önemli değil o fiyat bandında 80+ white geliyor ki düz bir PSU ile arasındaki fark azdır pek yoktur faturadan fark eder ama kaliteli bir marka Sharkoon'da alabilir onun dışında iyi modeller iyi para ya da 600 w dan yada 500w alacak kaliteli bir markadan besler mi şüpheliyim.

@Uğur Güreşçi sadece sertifikaya bakılarak karar verilmez ancak Elite serisi gerçekten kötü:( Sharkoon'da eski ünite kullanıyor, Xigmatek'te çok kaliteli değil. Sharkoon biraz üstün duruyor şimdilik.

@Uğur Güreşçi sadece sertifikaya bakılarak karar verilmez ancak Elite serisi gerçekten kötü:( Sharkoon'da eski ünite kullanıyor, Xigmatek'te çok kaliteli değil. Sharkoon biraz üstün duruyor şimdilik.
Yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal bence de Sharkoon en iyi seçenek gibi duruyor. Elite serisi bir kısım memnun bir kısım memnun değil bazılarında kronik problemeler var ama o fiyata da bu geliyor malesef bütçesini biraz yukarı çekmeli ya da ucuz ürünler alacak Gamepower gibi.

O fiyatlara aldıklarınızdan pek hayır gelmez. Xigmatek En40711 600w X-power X-calibre 600 80plus Power Supply - n11.com 25₺ daha koyun ve bu ürünü alınız.

Son 2 aydır kullandığım güç kaynağı. Alırken ses yaptığına dair yorumlar okudum ama rahatsız olmayacağımı düşünerek aldım. Yük altında değilken gayet sessiz, yüke girdiğinde güç kaynağından gelen fan sesini duyabiliyorsunuz. Sese takıntılıysanız tercih etmemeniz gereken bir model, ancak sorun olmaz diyorsanız 300 lira bandında tercih edilebilecek orta segment bir güç kaynağı olduğunu söyleyebilirim.

Burada söylediğiniz PSU'lardan hepsinde ya da Xigmatek'de GTX 770'e bağlanacak pin kabloları var mı acaba? (1x 6-pin + 1x 8-pin)
Benim tek amacım GTX 770'i beslesin ve sistemime ileri ki zamanlarda zarar vermesin. Tek isteğim bu.

Son düzenleme:
Diğerlerini bilmiyorum ama Sharkoon'da 2x8 pin var ama güncel pek çok PSU da da vardır PSU'nun internet sitesinden ya da satış sitesinden bilgi alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı