300TL Civarı Akıllı Saat/Bileklik Tavsiyesi

SteigeN

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
İnşaat Mühendisliği 4/4 - Barista
Merhaba Technopat Ailesi, ihtiyacım doğrultusunda 300TL bütçe ile akıllı saat/bileklik almak istiyorum.
Aradığım özellikler şunlar:
-Egzersiz modları (kalori, anlık nabız, süre, mesafe, adım bilgileri içermesi tercihimdir)
-Müzik Çalar Kontrolü (Spotify kullanıcısıyım).
-Anlık bildirimleri gösterme ve gelen aramaları bildirme.
-iPhone 6S cihazımla tamamen uyumlu çalışması.
-Eğer ürün ekranında navigasyon olarak kullanılabiliyorsa GPS özelliği (üstteki 4 koşul kadar önemli değil) (GPS için bir miktar bütçe artırabilirim.)

Telefon görüşmesi yapması, kamera kontrol etmesi, mesajlara yanıt vermesi gibi şeyler benim için önemli değil. Beklentim belirttiğim özelliklerde stabil çalışması ve yeterli ürün kalitesi.

Bahsettiğim teknik özelliklere internetten rahatlıkla ulaşabiliyorum ancak yorumlara bakıldığında iOS uyumlu olmasına rağmen mobil uygulama ya da cihaz tarafında sıkıntı çıkaran ürünler olduğunu, adımların tutarsız sayıldığı, iOS cihazlarda müzik çalar kontrolünde sıkıntılar yaşandığı, egzersiz modu açıkken müzik çalar kontrolü yapılamadığı, kasmalar, donmalar yaşandığı yorumlarıyla çok karşılaştım. Çevremde kullanan kimse olmadığı için bu problemleri kendim deneyerek göremiyorum ve sizlere danışmak istedim. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ediyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
Galaxy fit 2 modelini inceleyebilirsiniz
Mi band 5 siparişi verdim. Galaxy Fit 2 yi inceledim, çok beğendim aslında ama Samsung Wearable uygulamasının iPhone 7’nin alt modeli olan cihazlarda kullanılamadığı yönünde yorumlar okudum. App Store’da kontrol ettim gözükmüyordu. Bu durum beni Galaxy Fit 2 için tereddütte bıraktı ve tercihimi Mi Band’dan yana kullandım.

Mi band 5 siparişi verdim. Galaxy Fit 2 yi inceledim, çok beğendim aslında ama Samsung Wearable uygulamasının iPhone 7’nin alt modeli olan cihazlarda kullanılamadığı yönünde yorumlar okudum. App Store’da kontrol ettim gözükmüyordu. Bu durum beni Galaxy Fit 2 için tereddütte bıraktı ve tercihimi Mi Band’dan yana kullandım.
Güle güle kullanın

Yeni konular

Geri
Yukarı