300TL Fare önerisi

Merhaba dostlar, Gigabyte M.2 auros kullanıyorum, sanırım tam da 2 yılı etti ve sol tuş basıyor fakat basılı tutunca kendini bırakıyor. Teknik özelliklerine bakınca 50 milyon tıklama diyor bu kadar çabuk bozulması beni gerçekten üzdü. Oysaki sensörü hızı falan bayağı iyi. Neyse 300TL'ye var mıdır düzgün bir şey acaba?

https://www.hepsiburada.com/everest...u-mouse-p-BD801743?url_src=and-product-detail
Buna benzer bir model almıştım 7 yıldır kullanıyorum sadece macrosu arada takılıyor oda eskidiginden olabilir. ama dpi yetmeyebilir

Viper Mini dışında mouse alanları beğenmiyoruz :D.
Bütçem yetmiyor hocam.

50 lira daha çıkarsan bunu öneririm.

PMW3327 sensörlü, 220 IPS 30G. @JakerT4 hocam kullanmaktadır. Size deneyimini anlatacaktır.

100 IPS 20G. Sensör yok..

Çift tıklama sorunlu.
Tam M2 özelliği. En iyi seçenek delux gibi hocam. Teşekkür ederim.

Hocam Corsair katar pro da var oda 350tl sizc o nasıl alınır mı?
100 IPS bile değildir bu fare kesin, alınmaz.

Son düzenleme:
Hocam aklımda zaten bu varda. Yani internet cafe de kullanmışlığım da var iyi güzel ama, internette bakınca millet g100 serisinden kaçın almayın diyor ben tam anlamadım kronik sorun falan mı var?

Bu arada M.2 özellik olarak bundan kat kat önde fakat işte direkt bozuldu. İçimi korkuda sarmıyor değil aynısı bunun içinde geçerli olmasın mı? Yada sorun bende mi sert mi basıyorum :/
Dostum emin ol kaliteli bir mouse sen diğer kişilere kulak asma, Millete bakma sen millet kötü mala kötü diyor iyi mala iyi demiyor :)

Hayırlı olsun. Bir Delux M700 kullancısı daha katıldı aramıza. Duygularınızı paylaşmayı unutmayın.
Dostum emin ol kaliteli bir mouse sen diğer kişilere kulak asma, Millete bakma sen millet kötü mala kötü diyor iyi mala iyi demiyor :)
Hocam iptal ettim. Benim mouse'un sol kliğini yerinden çıkarıp taktım şu an sorun yok. Fakat, sorun çıkarırsa yine terhicim delux'dan yana olacak.

Hocam her ürün herkese aynı durumu yaşatmıyor. Ben mesela, Asus'dan nefret eden biriyim. Fakat seven vardır. Herkes yaşadığı duruma göre şekillenip ona göre önerip önermiyor.

Hocam iptal ettim. Benim mouse'un sol kliğini yerinden çıkarıp taktım şu an sorun yok. Fakat, sorun çıkarırsa yine terhicim delux'dan yana olacak.

Hocam her ürün herkese aynı durumu yaşatmıyor. Ben mesela, Asus'dan nefret eden biriyim. Fakat seven vardır. Herkes yaşadığı duruma göre şekillenip ona göre önerip önermiyor.
Hocam ben size ezbere bir ürün sunmadım zaten, Şu anki mouseniz ve bozulursa alıcağınız mouse ve önerdiğim mouse bire bir aynı sayılırlar muhtemelen hoşunuza gidecekti.

Eğer kaba bir mouse kullanıyor olsaydınız muhtemelen bu gönderiye cevap yazmayacaktım.

Yeni konular

Geri
Yukarı