300TL fiyat performans kulaklık önerisi

Bütçe
300

cimeira

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yeni bir kulaklık almak istiyorum. Bütçem en fazla 300TL. Bildiğiniz iyi olan fiyat performans açısından iyi olan kulaklıkları söyler misiniz?

CH321 gayet güzeldir ama iade eğer rahatsız ederse vb. ilk 14 gün iade hakkı yok yani iade edemiyorsunuz onu söyleyeyim.

Bu fiyat bandına göre kral tek ürün diyebilirim :) @Rivadex hocamın önerdiği Gamenote H2002D modelide güzeldir :)

Cooler Master CH321'in yanı sıra aklımda bir de gampower Medusa var. Medusa hakkındaki görüşleriniz nelerdir. Çok popüler bir kulaklık olduğunu biliyorum.

Cooler Master CH321'in yanı sıra aklımda bir de gampower Medusa var. Medusa hakkındaki görüşleriniz nelerdir. Çok popüler bir kulaklık olduğunu biliyorum.

Gamepower Medusa çok popüler bir kulaklık ama çok fazla sorunu var. Ayrıca derileri de hiç iyi değil. Kulaklık hakkında fazlasıyla şikayet var.
Aslında sizin için GameNote H2002D modeli daha uygundur. İtopya hijyen ürünü olduğu için geri kabul etmiyor kulaklıkları. Bir sorun yaşarsanız iade edemezsiniz. Garantiye alın ve GameNote H2002D alın.

Gamepower Medusa çok popüler bir kulaklık ama çok fazla sorunu var. Ayrıca derileri de hiç iyi değil. Kulaklık hakkında fazlasıyla şikayet var.

Aslında sizin için Gamenote H2002D modeli daha uygundur. İtopya hijyen ürünü olduğu için geri kabul etmiyor kulaklıkları. Bir sorun yaşarsanız iade edemezsiniz. Garantiye alın ve Gamenote H2002D alın.

Tamamdır teşekkür ederim.

Aslında sizin için Gamenote H2002D modeli daha uygundur. İtopya hijyen ürünü olduğu için geri kabul etmiyor kulaklıkları. Bir sorun yaşarsanız iade edemezsiniz. Garantiye alın ve Gamenote H2002D alın.

Merhaba tekrar. Biraz araştırırken James Donkey 710 711 ve 712 modellerini önerenler oldu. Sizin görüşünüz nelerdir? James Donkey de yine bildiğim kadarıyla fiyat performans olarak popüler olan markalardan.

Son düzenleme:

Merhaba tekrar. Biraz araştırırken James Donkey 710 711 ve 712 modellerini önerenler oldu. Sizin görüşünüz nelerdir? James Donkey de yine bildiğim kadarıyla fiyat performans olarak popüler olan markalardan.

James Donkey namı diğer eşek markası sorunludur önermem.

James Donkey hiç kullanmadım bilmiyorum ama bu forumdaki çoğu kişi önermiyor. Ben de zamanında düşünmüştüm almayı ama vazgeçtim. 300TL bu zamanda az para değil, iyi değerlendir. GameNote H2002D senin için en iyisidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı