300TL Kasa Önerisi

Diğerine göre çok büyük durmuyor 😄
Aero: 440 x 210 x 330 mm
Dark N10: 473(D) x 200(G) x 501(Y) mm.
Aero, darkdan daha kısa bir kasa. Eğer aklında uzun bir ekran kartı takmak varsa dark'ı alman daha iyi olur. Tabi 370 TL'ye kadar çıktıysan dark guardian ya da dark guardian mini almanı tavsiye ederim. İçinde fan hız kontrolcüsü de var. İndirim zamanı 399 TL oluyor.

Diğerine göre çok büyük durmuyor 😄

Gerçi ikisi de mid tower kasa. Aerocool alayım bari, N10'a göre 30 lira daha ucuz. Haklısınız 😄😄
Hocam ikisininde özellikler kısmında kasa boyutuna bakarsanız Dark N10'nun daha büyük olduğunu görebilirsiniz fotoğraftan yanılmayın onun için anakartınız micro ATX ise size güzel bir kasa öneriyim küçük boyutlu.

Bunu almaya karar verdim, önerileriniz için hepinize teşekkür ederim. Yorumları okudum , kasanın hava akışı iyiymiş.

Kasa masam için çok büyük, oda küçük zaten yanına koyarsam kapı açılmaz 😁
Büyük olması çok iyi ama. Benim kasam çok küçük ve çok sıkıntı yaşıyorum. İsmi Corsair Carbide Spec 05. Eski kasamla yan yana koydum neredeyse aralarıdna fark yok o kadar küçük. İçine RX590'ı taktım, kasanın içinde gelen VS550 PSU'da ki güç girişlerini bağladım ekran kartına ama cama dayandığı için kasanın yan camı tam kapanmadı. Kasa biraz büyük olsa kablolar cama dayanmayacak ama o kadar küçük ki yani PSU'nun kabloları bile camın kapanmasını engelliyor cama dayanarak. Aynı şekilde harddiski yuvasına taktım, sata kablosuda cama dayandı. Sırf bu yüzden harddiski yuvasına ters takıp arkadan dolaştırdım sata kablosunu. Küçük olmasın küçük iyi değil yani.

Hocam ikisininde özellikler kısmında kasa boyutuna bakarsanız Dark N10'nun daha büyük olduğunu görebilirsiniz fotoğraftan yanılmayın onun için anakartınız micro ATX ise size güzel bir kasa öneriyim küçük boyutlu.

Bu sefer de çok küçük 😂😂. N10 alırım en iyisi.
Büyük olması çok iyi ama. Benim kasam çok küçük ve çok sıkıntı yaşıyorum. İsmi Corsair Carbide Spec 05. Eski kasamla yan yana koydum neredeyse aralarıdna fark yok o kadar küçük. İçine RX590'ı taktım, kasanın içinde gelen VS550 PSU'da ki güç girişlerini bağladım ekran kartına ama cama dayandığı için kasanın yan camı tam kapanmadı. Kasa biraz büyük olsa kablolar cama dayanmayacak ama o kadar küçük ki yani PSU'nun kabloları bile camın kapanmasını engelliyor cama dayanarak. Aynı şekilde harddiski yuvasına taktım, sata kablosuda cama dayandı. Sırf bu yüzden harddiski yuvasına ters takıp arkadan dolaştırdım sata kablosunu. Küçük olmasın küçük iyi değil yani.
N10 alacağım 👍🏼

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı