300TL kulaklık+klavye önerisi

Risk alınmamalı bence. Önce klavye, sonra kulaklık. Sence şimdi dandik bir klavye ile kulaklık mı, yoksa güzel klavye, 6 ay sonra da güzel bir kulaklık mı daha mantıklı.

Risk değil, ben kendim kullanıyorum ve memnunum. Sesi iyi mikrofonu iyi ve kafamı ağrıtmıyor. Bu ozellikler bana yeter bir kulaklık için

Dostum sana 265 liraya hem kulaklık, hem klavye ve ekstra olarak da mouse+mousepad seti diziyorum. Alttaki klavye+mouse setini şu an kullanmaktayım. Fiyatına göre son derece kaliteli. Mouse elim büyük olmasına rağmen yeterli boyutta ve eli terletmiyor. Klavyenin tuşları biraz daha yumuşak olabilirdi fakat yine de zamanla alışıyorsun. 3 renk mevcut klavyede; kırmızı, mavi, mor. Bu fiyata olan diğer klavyelerden farkı harflerin şeffaf olması. Yani bu fiyat aralığındaki büyük çoğunluktaki klavye karanlıkta harfleri göstermiyor fakat bu klavye öyle değil.

Dostum sana 265 liraya hem kulaklık, hem klavye ve ekstra olarak da mouse+mousepad seti diziyorum. Alttaki klavye+mouse setini şu an kullanmaktayım. Fiyatına göre son derece kaliteli. Mouse elim büyük olmasına rağmen yeterli boyutta ve eli terletmiyor. Klavyenin tuşları biraz daha yumuşak olabilirdi fakat yine de zamanla alışıyorsun. 3 renk mevcut klavyede; kırmızı, mavi, mor. Bu fiyata olan diğer klavyelerden farkı harflerin şeffaf olması. Yani bu fiyat aralığındaki büyük çoğunluktaki klavye karanlıkta harfleri göstermiyor fakat bu klavye öyle değil.

Kulaklık hakkında bilginiz var mı? Güzel gözüküyor sadece markası kötü. Mouse çıkarılıp daha kaliteli klavye alınabilir.

Kulaklık hakkında bilginiz var mı? Güzel gözüküyor sadece markası kötü. Mouse çıkarılıp daha kaliteli klavye alınabilir.

100-200 tl aralığındaki klavyelerden çok fark beklememelisin.
Dostum YouTube üzerinde Donanım Arşivi olmak üzere çoğu kanalın inceleme videosuna ulaşabilirsin.

KULAKLIK İNCELEME:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

SET İNCELEME:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

100-200 TL aralığındaki klavyelerden çok fark beklememelisin.
Dostum YouTube üzerinde donanım arşivi olmak üzere çoğu kanalın inceleme videosuna ulaşabilirsin.

Kulaklık inceleme:

Set inceleme:

İşte o yüzden sordum. Abdullah sırf para için inceliyor. Güvendiğinden değil. O yüzden parçalar tek tek alınmalı. Önce adam akıllı bir klavye, sonra kulaklık.

İşte o yüzden sordum. Abdullah sırf para için inceliyor. Güvendiğinden değil. O yüzden parçalar tek tek alınmalı. Önce adam akıllı bir klavye, sonra kulaklık.
Yalnızca Abdullah değil, birçok kanaldan ulaşabilirsin. Fakat tabii ki sen bilirsin dostum, önemli olan içine sinmesi. Kulaklığı denemediğim için çok üzerinde durmayacağım (almayı düşünüyorum) fakat yine de klavyeyi gözden geçirebilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı