300TL klavye fare ve kulaklık önerisi

İsimyok08

Kilopat
Yer
İsimsiz Şehir
Arkadaşlar yeni bilgisayarı yakında alıyorum. Tam 300TL param var. CS:GO, PUBG, LoL, Battlefield 1 Vb. oynayacağım. Klavye tarafında şık dursun, 2 sene Vb. götürsün yeter. 20TL'lik Hadron klavyeyi beğenmiş insanım :) kulaklık olarak ses kasmada iyi olsun. Müzik dinlerken üzmesin. 300TL'yi geçemem. Mouse Pad'de olursa iyi olur.

Son düzenleme:
Arkadaşlar yeni bilgisayarı yakında alıyorum. Tam 300TL param var. CS:GO, PUBG, LoL, Battlefield 1 Vb. oynayacağım. Klavye tarafında şık dursun, 2 sene Vb. götürsün yeter. 20TL'lik Hadron klavyeyi beğenmiş insanım :) kulaklık olarak ses kasmada iyi olsun. Müzik dinlerken üzmesin. 300TL'yi geçemem. Mousepad'de olursa iyi olur.

Bu 3 şey icin 300TL biraz düşük bir bütçe olmuş. Senin yerinde olsam G300S alırım geri kalan 100-120TL'ye idarelik klavye kulaklık alır ileride geliştiririm.

Bu 3 şey icin 300TL biraz düşük bir bütçe olmuş. Senin yerinde olsam G300S alırım geri kalan 100-120TL'ye idarelik klavye kulaklık alır ileride geliştiririm.
Hocam malesef :) Bayramda biraz daha para alırsam bakarım. Belki biraz daha para elime geçebilir (Sanmıyorum.) 300TL kısıtlı olduğumu biliyorum.

Hocam maalesef :) bayramda biraz daha para alırsam bakarım. Belki biraz daha para elime geçebilir (sanmıyorum.) 300TL kısıtlı olduğumu biliyorum.

CS:GO PUBG tarzi oyunlarda mouse daha önemli 156TL'ye Logitech G102 alın. Geri kalan 144TL ile kendinize kulaklık ve klavye alın. Bu fiyata Rampage Gamepower gibi markalar bulunduğu icin pek öneri yapmak istemiyorum. Icinize sineni alın zaten birçoğunun kalitesi aynı bu fiyatta.

CS:GO PUBG tarzi oyunlarda mouse daha önemli 156TL'ye Logitech G102 alın. Geri kalan 144TL ile kendinize kulaklık ve klavye alın. Bu fiyata Rampage Gamepower gibi markalar bulunduğu icin pek öneri yapmak istemiyorum. Icinize sineni alın zaten birçoğunun kalitesi aynı bu fiyatta.
Hocam abimle ben kullanacağım için. Abimle konuşurum. 150TL param var. Üstüne bende birşeyler koyarım dedi. Fakat kaç TL koyacağını bilmiyorum. En düşük 150TL koyacak. Kulaklık olmadan oyunun zefkide çıkmaz. Belki bi yerden para bulabilirim. Fakat sanmıyorum.
(Elimde 150TL para var.) Yazıyı uzatmamak için. Direk 300TL yazdım.
Bu nasıl hocam ?

Bu ikisi nasıl hocam ? @Adem Yıldız_ geriye 100TL kalıyor. Forumda önermişlerdide klavyeyi.

Son düzenleme:
Hocam abimle ben kullanacağım için. Abimle konuşurum. 150TL param var. Üstüne bende bir şeyler koyarım dedi. Fakat kaç TL koyacağını bilmiyorum. En düşük 150TL koyacak. Kulaklık olmadan oyunun zefkide çıkmaz. Belki bir yerden para bulabilirim. Fakat sanmıyorum.
(Elimde 150TL para var.) yazıyı uzatmamak için. Direk 300TL yazdım.
Bu nasıl hocam?

Bu ikisi nasıl hocam? @Adem Yıldız_ geriye 100TL kalıyor. Forumda önermişlerdide klavyeyi.

Klavye hakkında bir fikrim yok lakin o mouse yerine 50TL fazla verip alın.

Geri
Yukarı