300TL kulaklık önerisi

Bütçe
300

ensarturan

Decapat
Daha fazla  
Yeni bir kulaklık almayı planlıyorum, aradığım kriterler: Sanal 7.1 USB ve ses kartı olması olabildiğince kriterlere uygun seçin arkadaşlar Rampage pulsar düşünüyorum olmazsa Mihawk alacağım dip ses vs. problemi yaşar mıyım? Transomart mono önermeyin lütfen. 300'den yukarı çıkamam.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu var 7.1 ancak mikrofonu kötüdür yalnız.

Bunun titreşimi falan var mikrofonu iyi ama marka Rampage bilemiyorum kullanan varsa bilgi alın.

Bu var bundada 7.1 var titreşim var mikrofonu idare eder.

Bunu günlük yaşamında gezerken de kullanırsın mikrofonu falan çıkıyor kulağını da terletmez ancak 7.1 özelliği yok.

Tercih senin.

Rampage'den uzak durmanızı öneririm ben. Corsair , Bloody veya olmadı Trust gibi markalara bakabilirsiniz.

Bu var 7.1 ancak mikrofonu kötüdür yalnız.

Bunun titreşimi falan var mikrofonu iyi ama marka Rampage bilemiyorum kullanan varsa bilgi alın.

Bu var bundada 7.1 var titreşim var mikrofonu idare eder.

Bunu günlük yaşamında gezerken de kullanırsın mikrofonu falan çıkıyor kulağını da terletmez ancak 7.1 özelliği yok.

Tercih senin.
Hocam attığınız linkte GXT 354 300 lira gösteriyor ama çok rahat 180 liraya hatta daha ucuzuna bulabilir.

Rampage'den uzak durmanızı öneririm ben. Corsair, Bloody veya olmadı Trust gibi markalara bakabilirsiniz.

Hocam attığınız linkte GXT 354 300 lira gösteriyor ama çok rahat 180 liraya hatta daha ucuzuna bulabilir.

En ucuz 240'a buldum o da stokda yokmuş geçen gün 200'e görmüştüm oda stokda yoktu bende linke koymak istemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı