300TL mikrofonu güzel oyuncu kulaklığı tavisyesi

Bütçe
300-350

Micsiz

Hectopat
Yer
Aselsan MTAL
Daha fazla  
Meslek
Elektronik Mühendisliği Öğrencisi
Arkadaşlar yaklaşık 300 lira bütçem var, mümkünse bunun altında değilse 350'nin altında mikrofon ses kalitesi güzel olan, sesi alıp evrimleştirmeyen ve ses kastıran oyuncu kulaklığı öneriniz var mı?

Hocam artık 350 TL gibi bir bütçeye öyle bir cihaz kalmadı malesef, Eğer isterseniz bilgisayarınızda ya da laptonuzda bluetooth özelliği var ise wireless (kablosuz) oyuncu kulaklığı almak daha mantıklı olacaktır.

Önceden bunu kullanırdım 180 tl gibi bir fiyata almıştım fakat şimdi ise 700 tl civarına satılıyor.

Artı -1 Eksi
Hocam artık 350 TL gibi bir bütçeye öyle bir cihaz kalmadı maalesef, eğer isterseniz bilgisayarınızda ya da laptonuzda Bluetooth özelliği var ise Wireless (kablosuz) oyuncu kulaklığı almak daha mantıklı olacaktır.

Önceden bunu kullanırdım 180 TL gibi bir fiyata almıştım fakat şimdi ise 700 TL civarına satılıyor.

Bu kulaklığa 800 TL veren olur mu sence? Rampage bir de bunu alıcağına Razer BlackShark V2 X USB kat ve kat daha kaliteli.

Arkadaşlar yaklaşık 300 lira bütçem var, mümkünse bunun altında değilse 350'nin altında mikrofon ses kalitesi güzel olan, sesi alıp evrimleştirmeyen ve ses kastıran oyuncu kulaklığı öneriniz var mı?
HP Omen 800 1KF76AA Mikrofonlu Oyuncu Kulak Üstü Kulaklık Fiyatları ve Özellikleri buda var hocam

HP Omen 800 1KF76AA Mikrofonlu Oyuncu Kulak Üstü Kulaklık Fiyatları ve Özellikleri buda var hocam
Rampage öneren arkadaşları direk görmezden gelin.
Teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı