300TL mouse önerisi

Bütçe
300

BurakFİDAN

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Bayram harçlıklarım ile kendime bir mouse almak istiyorum. Uzun zamandır değiştirmeyi planlıyordum zaten. Elimdeki mouse 50 liralık bir mouse. Mouseun sensörü kalitesiz ve IPS değeri düşük olduğundan dolayı oyun oynarken sürekli takılıyor. Şu anlık 300TL'lik bir ürün almayı planlıyorum. Aklımda SteelSeries Rival 3 var. Siz sormadan ben belirteyim, mouse tutuş şeklim palm grip dediğimiz avuç içi tutuş biçimi. Şimdiden önerileriniz için teşekkürler :)

Dediğiniz gibi Steelseries alabilirsiniz onun dışında :

Bayram harçlıklarım ile kendime bir mouse almak istiyorum. Uzun zamandır değiştirmeyi planlıyordum zaten. Elimdeki mouse 50 liralık bir mouse. Mouseun sensörü kalitesiz ve IPS değeri düşük olduğundan dolayı oyun oynarken sürekli takılıyor. Şu anlık 300TL'lik bir ürün almayı planlıyorum. Aklımda SteelSeries Rival 3 var. Siz sormadan ben belirteyim, mouse tutuş şeklim palm grip dediğimiz avuç içi tutuş biçimi. Şimdiden önerileriniz için teşekkürler :)
O bütçede palm için en iyi tercih.

HP Omen Reactor'un siyahı neden daha pahalı? Sırf renk yüzünden mi yoksa ikisi farklı teknik özelliklere sahip ürünler mi? Çünkü kodları da ayrı. Eğer aralarındaki fark sadece renk ise önerdiğiniz mouseu biliyorum ve büyük ihtimal onu tercih edeceğim. Bir de metal örgülü kablosunun ağırlığı yüzünden haraketimi vesaire engellemesinden korkuyorum, umarım alırsam öyle bir şey başıma gelmez.

HP Omen Reactor'un siyahı neden daha pahalı? Sırf renk yüzünden mi yoksa ikisi farklı teknik özelliklere sahip ürünler mi? Çünkü kodları da ayrı. Eğer aralarındaki fark sadece renk ise önerdiğiniz fareyi biliyorum ve büyük ihtimal onu tercih edeceğim. Bir de metal örgülü kablosunun ağırlığı yüzünden hareketimi vesaire engellemesinden korkuyorum, umarım alırsam öyle bir şey başıma gelmez.

Rengi ve satıcı yüzünden fiyat farkı var yoksa 2 farede aynı.

Biraz daha para bulup Rival 3 Wireless almalısın kesinlikle.
Kablo seni çıldırtabilir.

Ben sırf o yüzden reactor sipariş ettim. Yoksa çok hoşuma gidiyordu. Rival 3 Wireless.

Bu ürün SteelSeries. Zaten teknolojisi olsun. Sensörü olsun iyi. Geriye kalan tek şey konfor.
Sırf bır incelemede hissiyatını şahsen belirtmediğini söyleyen birisi için, konfordan ve rahatlıktan vazgeçmen yazık olmuş.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı