300TL mouse önerisi

Bütçe
300
İçinde en iyi Pixart sensörü var

İçine biriken pislikleri 2-3 ayda bir cımbız ile temizleyecekse alsın :D
Herkes tahmin ettiğiniz yada sizin kadar pis değil merak etmeyin 😁

Herkes tahmin ettiğiniz ya da sizin kadar pis değil merak etmeyin 😁

Pislik derken insan pisliği olduğunu düşündüğüne göre, sen benden daha pissin.
Ben pislik derken sigara külü, kola, gazoz şekeri, toz ve bakterilerden bahsediyorum.
Normal bir fareye göre temizlenmesi çok daha zor.

Pislik derken insan pisliği olduğunu düşündüğüne göre, sen benden daha pissin.
Ben pislik derken sigara külü, kola, gazoz şekeri, toz ve bakterilerden bahsediyorum.
Normal bir fareye göre temizlenmesi çok daha zor.
İnsan pisliğinden bahseden kim sigara külü ve toz zaten 1 üfleme ile daha kolay temizlencek bir ürün .Kola veya herhangi bir içicek doküldüğünde zaten her cihaz bozulur. Zaten isterse tercih olarak kapalı modelide var

Şu ana kadar önerilen mouselar ve yaptığım araştırmalar sonucu bu fiyat aralığında düşündüğüm mouselar şunlar:

HP Omen reactor
https://www.hepsiburada.com/hp-omen-reactor-optical-16000-dpi-oyuncu-mouse-7zf19aa-p-HBV00000R92L9?magaza=BOZDAN Teknoloji
Çok hoşuma gitti fakat arkadaki yaylı mekanizmanın oluşturduğu boşluk sağlamlık konusunda beni şüphelendiriyor. Alan birkaç kişi güç ve darbe uygulamadan arkada ufak bir çatlak oluştuğunu belirtmiş. Ayrıca metal örgülü kablonun yaptığı ağırlık mouse kullanışımda rahatsızlık oluşturabilir diye korkuyorum.

Corsair Ironclaw RGB
Mouse öneri konularında hiç görmediğim ama kendim bulup beğendiğim bir mouse. PAW3391 Sensör kullanıyor. Anladığım kadarıyla baktıklarım arasında en yeni sensöre sahip.

ASUS ROG Gladius II Core
Aynı şekilde kendim bulduğum ve beğendiğim bir mouse fakat sensörü diğer iki fareden daha eski.

Hala kararsızım. Mouse sağlam olsun istiyorum. Teknik özellikleri çok iyi olupta daha ilk senesini doldurmadan bozulsun istemiyorum. Biraz titizim bu konularda ve çok kararsız biriyim.

Sizce hangisini tercih etmeliyim? Veya daha iyi alternatifler olduğunu düşünüyor musunuz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı