300TL SSD tavsiyesi

Mccree

Hectopat
Daha fazla  
Şu üçünden hangisini önerirsiniz? Başka tavsiye istemiyorum.

Kingston diyorum. Sektörün en jyilerindendir. Crucial'da olabilir ama ben gene de Kingston diyorum. Havada karada Kingston...
Toshiba daha iyi bir seçim olur. Tavsiye istememişsin biliyorum ama bütçen varsa Samsung öneririm.
Kronik sorunlu SSD'ye "Daha iyi bir seçim" demek...

Kingston diyorum. Sektörün en jyilerindendir. Crucial'da olabilir ama ben gene de Kingston diyorum. Havada karada Kingston...

Kronik sorunlu SSD'ye "Daha iyi bir seçim" demek...
Burada herkes kendi fikrini söylüyor dostum. Bana görede Kingston hiç iyi değil. Kaç tane kullandığım SSD'de performansım düştü. Crucial desen zaten yabancı forumların hepsinde herkes sıcaklıktan şikayetçi.

Burada herkes kendi fikrini söylüyor dostum. Bana görede Kingston hiç iyi değil. Kaç tane kullandığım SSD'de performansım düştü. Crucial desen zaten yabancı forumların hepsinde herkes sıcaklıktan şikayetçi.
Toshiba SSD kronik sağlık sorunlu ondan dedim. Elbette kusursuz SSD yok ama burada da önerdiğimiz parçalara dikkat etmeliyiz değil mi?

Toshiba SSD kronik sağlık sorunlu ondan dedim. Elbette kusursuz SSD yok ama burada da önerdiğimiz parçalara dikkat etmeliyiz değil mi?
Daha önce kullandığım için söyledim bir sorunda yaşamadım. Biliyorsunuz ki teknoloji şans işidir. Bunu söylemeye gerek yok. Samsung SSD'de kötü çıkabilir. Başka bir SSD'de kötü çıkabilir. İyi forumlar.

Şu üçünden hangisini önerirsiniz? Başka tavsiye istemiyorum.

Kingston diyorum. Crucial BX500 modelinde isinma sorunlari bolca var. Toshiba'da ise saglik sorunlari yasayanlar var. Kingston'da sorun duymadim Kingston alin.

Yeni konular

Geri
Yukarı