300TL VDSL modem önerisi

Berke199807

Hectopat
Merhaba, internetimi 100Mbps hıza yükseltmek istiyorum. Asus DSL-N16P Adlı modeme geçiş yapmak istiyorum ama yazılan yorumlarda çekim gücünün düşük olduğu yazıyor. Oturduğum ev 2 katlı, modem aşağıda. Şu an kullandığım modeme hiçbir sorun yaşamıyorum. (Airties Air 5342)
Acaba bu modeme sorun yaşar mıyım? Kullanan arkadaşların yorumlarını merak ediyorum. Şimdiden herkese teşekkürler.
Fiyatı 300 TL'yi geçmeyecek VDSL modem de önerebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öneri değil de uyarı yapacağım ben, Tenda'nın VDSL modemini kullanıyorum nasıl beceriyorsa modemden uzaklaşdıkca hız düşüyor ama çekim gücü full gösteriyor. Sakın almayın.

Merhaba, internetimi 100Mbps hıza yükseltmek istiyorum. Asus DSL-N16P Adlı modeme geçiş yapmak istiyorum ama yazılan yorumlarda çekim gücünün düşük olduğu yazıyor. Oturduğum ev 2 katlı, modem aşağıda. Şu an kullandığım modeme hiçbir sorun yaşamıyorum. (Airties Air 5342)
Acaba bu modeme sorun yaşar mıyım? Kullanan arkadaşların yorumlarını merak ediyorum. Şimdiden herkese teşekkürler.
Fiyatı 300 TL'yi geçmeyecek VDSL modem de önerebilirsiniz.
Asus N16p modemi 802.11an kullanıyor olması lazım daha güncel okan Asus Ac51 veya 750 ye bakın .

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı