300TL'ye Fare ve Klavye Önerisi

Klavye olarak Everest Rampage KB-R8, mouse olarak Logitech G300S öneririm.
Hocam kesinlikle katılmıyorum o klavye ve Mouse a sahip olan arkadaşım var ve ben sizin yerinizde olsam Devastator 2 setini alırım bu da Cooler Master a ait başka bir set fakat 90-95 TL oluyor size kesin olarak iyi diyemem çünkü sahip değilim ancak internetten videolarına bakıp kesin bilgi elde edinebilirsiniz hem arta kalan parayla başka şeyler yapabilirsiniz

Amazon.com: Cooler Master Devastator II LED Gaming Keyboard and Mouse Combo Bundle (SGB-3031-KKMF1-US): Computers & Accessories

300TL'ye klavye ve fare istiyorum, fare biraz daha önemli.
Fare daha önemli dediğine göre FPS oyuncusu olduğunu düşünüyorum. Eğer vaktiniz varsa Amazon.de üzerinden önerim
James Donkey 007 8200 DPI Programmierbare Laser OMRON-Schalter DIY optische LED-Licht USB verdrahtete Spiel-Mäuse Maus für PC Laptop (Gold):Amazon.de:Computer & Zubehör
Klavye seçimi olarak daha düşük bütçeli fakat kaliteden ödün vermeden önerebileceğim
Motospeed K10 Ergonomische Multimedia Beleuchtet Professionellen Esport Gaming Tastatur Rainbow Atmung LED Hintergrundbeleuchtung 104 Tasten USB-verkabelt:Amazon.de:Computer & Zubehör]
Bütçeni ortalama 60-70 lira aştığını farkındayım fakat mouse kendi kullandığım ve Son derece memnun olduğum bir ürün. Klavyeyi de daha önce deneme fırsatım oldu Rgb takıntınız yoksa alınabilir güzel bir klavye.

300TL'ye klavye ve fare istiyorum, fare biraz daha önemli.

Diğer setlerin içinde gelen farelerden alışılmışın dışında çok daha kaliteli diyor editör arkadaşlarımız, bence değerlendirin.

Dosya Ekleri

• combo6.jpg
    combo6.jpg
    91,9 KB · Görüntüleme: 101
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı