300TL'ye kadar tıraş makinesi tavsiyesi

Ben de konu açmak istiyordum açılmış varmış. Ben arkadaştan farklı olarak kirli sakal da yapabilen bir makine arıyorum. Yani kesme aparatları fazla olursa iyi olur.

Ben de konu açmak istiyordum açılmış varmış. Ben arkadaştan farklı olarak kirli sakal da yapabilen bir makine arıyorum. Yani kesme aparatları fazla olursa iyi olur.

Eğer sıfır tıraş değil de kirli sakal istersen. Ben bunu 2 yıldır kullanıyorum harika bir makine.
Sanırım bendeki buydu gerçi makine aynı. Bu paraya çok iyi ama. Daha önceden 2 kat daha pahalı bir makine kullanıyordum bunun asla yerini tutmaz.

Şarja takılı olduğunda da çalışıyor mu acaba? Benim eski makine şarj esnasında çalışmıyordu çünkü. Çok büyük problem oluyordu.

Şarja takılı olduğunda da çalışıyor mu acaba? Benim eski makine şarj esnasında çalışmıyordu çünkü. Çok büyük problem oluyordu.

Geçenlerde tıraş makinam bozuldu. Araştırma içerisine girdim Philips MG7720 modelini alıcaktım derken Powertec 6500 gördüm berberlerde kullanılıyormuş fiyatı da uygun bunu alıyım beğenmezsem tekrar philips alırım diye düşündüm. Aldım powertec 6500 gayet güzel şuan kullanıyorum. Sizin istediğiniz şekilde kirli kesebiliyor. 0.8 inceliğine kadar kesebiliyor. kutu içeriği olarak 2 adet şarj ile geliyor ve istediğinz gibi şarjdayken kullanılabiliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçenlerde tıraş makinam bozuldu. Araştırma içerisine girdim Philips MG7720 modelini alıcaktım derken Powertec 6500 gördüm berberlerde kullanılıyormuş fiyatı da uygun bunu alıyım beğenmezsem tekrar philips alırım diye düşündüm. Aldım powertec 6500 gayet güzel şuan kullanıyorum. Sizin istediğiniz şekilde kirli kesebiliyor. 0.8 inceliğine kadar kesebiliyor. kutu içeriği olarak 2 adet şarj ile geliyor ve istediğinz gibi şarjdayken kullanılabiliyor.

Fiyat olarak gerçekten iyi bence de. Tercihlerim arasına girdi. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
0 mm kesebilen makineler için 1000 liranın üstüne çıkmak gerekiyor ve makineler cildi daha çok tahriş ediyor.300 liralık Erkek bakım kiti ve 1 tane de tıraş bıçağı almak daha mı doğru olur?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı