300TL'ye Sessiz Mekanik Klavye Önerisi

Haktanoloji

Centipat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Fiyatta esneklik olabilir. Mümkünse, mekanik ve sessiz (Red, Brown vb.) switch'leri olan bir klavye arıyorum. Lütfen, deneyimlediğiniz ürünler için önerilerde bulununuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Redragon Kumara, Metoo Zero iyi klavyelerdir. Redragon'un red switchli versiyonunu bulmalisiniz cunku blue switch olarak satiliyor genelde.

Bence Trust Gxt 890 ve Trust Gxt 776 almak Gamepower'dan daha mantıklı olur.

Bulabilirsen imzamdaki klavyeyi alıp kullanabilirsin. Gigabyte GK Force K83 Cherry MX RED.
1- İmzamda olanı alabilirsiniz demek yasak çünkü bir gün klavyeyi değiştirebilirsiniz ama bu konu sürekli kalıcak.

2- Gigabyte Force K83 stokları kalmadı.

Gamepower ve Jamesdonkey adlı markalardan uzak dur. HyperX'in klavyelerine göz atabilirsin.

1- İmzamda olanı alabilirsiniz demek yasak çünkü bir gün klavyeyi değiştirebilirsiniz ama bu konu sürekli kalıcak.

2- Gigabyte Force K83 stokları kalmadı.
Yasak olduğunu bilmiyordum, uyardığınız için sağ olun.

Gamepower, Rush, Rampage, Redragon gibi markaların ürünlerine para vermeyin.
Bütçe ne kadar esner? Şu an K70 Red indirimde 500TL. Bütçe o banda çıkabilirse, kaçırmamalısınız. Çıkmaz ise ben 400TL altına mekanik klavye önermiyorum, Masterkeys Lite alabilirsiniz.

Gamepower, Rush, Rampage, Redragon gibi markaların ürünlerine para vermeyin.
Bütçe ne kadar esner? Şu an K70 Red indirimde 500TL. Bütçe o banda çıkabilirse, kaçırmamalısınız. Çıkmaz ise ben 400TL altına mekanik klavye önermiyorum, Masterkeys Lite alabilirsiniz.
Katılıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı