300W PSU GTX 750 için yeterli mi?

Merhaba. Öncelikle TurboX markasından uzak durun, ikinci elden ASUS, MSI gibi markaların GTX 750 modellerini alın. İkincisi ise güç kaynağınızın yetersiz kalma olasılığı var gibi, o güç kaynaği değişmeli. Ekran kartı için bütçeniz nedir?

Merhaba. Öncelikle Turbox markasından uzak durun, ikinci elden ASUS, MSI gibi markaların GTX 750 modellerini alın. İkincisi ise güç kaynağınızın yetersiz kalma olasılığı var gibi, o güç kaynaği değişmeli. Ekran kartı için bütçeniz nedir?

Merhaba 0-2500 TL arası bütçeye çıktım sıfır olarak hangi ekran kartını önerirsiniz şu anda 3200 TL bütçem var ancak 750 TL Aerocool 500W PSU alacağım için ekran kartına gitmiyor. Başka bir formül önerir misiniz örneğin daha ucuz bir PSU ve daha başka bir ekran kartı? Şu anda ASUS RX 550 almayı düşünüyorum. Teşekkür ederim.

Merhaba 0-2500 TL arası bütçeye çıktım sıfır olarak hangi ekran kartını önerirsiniz şu anda 3200 TL bütçem var ancak 750 TL Aerocool 500W PSU alacağım için ekran kartına gitmiyor. Başka bir formül önerir misiniz örneğin daha ucuz bir PSU ve daha başka bir ekran kartı? Şu anda ASUS RX 550 almayı düşünüyorum. Teşekkür ederim.

O fiyatlara bunlar var. Lakin sisteminize gider mi bilemiyorum.

Edit: işlemci düşük kalacaktır.

Geri
Yukarı