300W PSU'ya Ekran Kartı Tavsiyesi

walkouth4

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Muhasebe Ve Finansman
Merhaba, öncelikle PSU 300W. Ekran kartını değiştirmek istiyorum. 2GB olsun, eskisi 1'di. Önerir misiniz? 300W ile ekran kartim patlar mi? WD harddiskimi de değistireceğim 500GB. Nasıl yapmalıyım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle sistem özelliklerini detaylı olarak yazar ve bütçeni belirtirsen yardımcı olabiliriz.
2.000 Lira bütçem var ve guzel bir bılgısayar ıstıyorum battlfield4-3 farcry fılan hıc takılmadan calıssın ona gore bır ekran kartı gerek bana yardımcı olursanız sevınırım.

Fiyat bütçeyi biraz aştı tabi bilgisayar kasanızın boyutunu bilmediğimden PSU 'lu bir kasa seçtim. Mid ATX bir kasanız varsa kasayı almayıp sadece PSU alabilirsiniz. Ayrıca GTX 960 ' a voltaj vermeden güven içinde yüksek oranda overclock yapabilirsiniz ( üç aşağı beş yukarı stabil değerleri öğrenmek için internetten bilgi alabilirsiniz). Bu sistemle hiç bir oynama yapmadan bile dediğiniz oyunları çok rahat oynarsınız, high ayarlarda ve 1080p monitörde.

Not: Bana sorarsanız sistem toplamak için çokta iyi bir zaman değil şu sıralar (Dolar\TL) .

Adsız.png

Fiyat bütçeyi biraz aştı tabi bilgisayar kasanızın boyutunu bilmediğimden PSU 'lu bir kasa seçtim. Mid ATX bir kasanız varsa kasayı almayıp sadece PSU alabilirsiniz. Ayrıca GTX 960 ' a voltaj vermeden güven içinde yüksek oranda overclock yapabilirsiniz ( üç aşağı beş yukarı stabil değerleri öğrenmek için internetten bilgi alabilirsiniz). Bu sistemle hiç bir oynama yapmadan bile dediğiniz oyunları çok rahat oynarsınız, high ayarlarda ve 1080p monitörde.

Eki Görüntüle 54688

Birde bunun ram'ı ssd'si var :)

Birde bunun ram'ı ssd'si var :)

Orası öyle ama sizin sisteminizin detaylarını pek bilmiyorum. SSD sizce de bu bütçeye hele ki dolar bu vaziyette seyrederken biraz lüks olmaz mı? Zaten SSD oyun oynarken kendini pek belli eden birşey değil. Loading screenleri daha hızlı geçer ama oyun esnasında eksikliğini aramazsınız( şayet oyun SSD 'ye kuruluysa) . Ram kısmına gelirsek Anakartınızın modelini söylerseniz, üstündeki ramlar iş görebilir.

Dostum ucuz bişe arıyorsan
İşlemci:Fx 8320
Anakart:Msi 970 Gaming

Tabanlı bir makina topla derim

Kardeşim ileride bir adet 750 daha alabilirsen şahane olur

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı