3050 Ti 60W vs 3060 80W+5W

Tulpar t7 v25 bakabilirsiniz hocam, şuan piyasada doğru düzgün laptop yok.
evet ve yeni dolar kuru ile alacağım laptop 16000 seviyesine çıkmış. Ben bu alırsam düzgün kullanımda 5-6 sene kullanabilir miyim? i7 11800h ve rtx 3060 85w lık bir model. Gamegaraj ın bir ürünü ve msi kasa kullanılmış kaliteli bir kasaya benziyor.

Düz 3050 tamam da 3050 Ti masaüstü ya da notebook fark etmeksizin 2060 ile aynı performansı sunuyor parçalanan bir şey yok yanlış bilgi vermeyin

1634912002559.png

Bayağı aynıymış ya :D

evet ve yeni dolar kuru ile alacağım laptop 16000 seviyesine çıkmış. Ben bu alırsam düzgün kullanımda 5-6 sene kullanabilir miyim? i7 11800h ve rtx 3060 85w lık bir model. Gamegaraj ın bir ürünü ve msi kasa kullanılmış kaliteli bir kasaya benziyor.
Hocam 5-6 sene goturür ama AAA oyunlarda bir zaman sonra tatmin eeyebilir.
Bilgisayarı çok taşıyacaksanız V25 3 kglık ağırlığı ile size büyük çile çektirir ve şarjıda çok iyi olmayabilir(İntel şarjın içinden geçiyor)

Hocam 5-6 sene goturür ama AAA oyunlarda bir zaman sonra tatmin eeyebilir.
Bilgisayarı çok taşıyacaksanız V25 3 kglık ağırlığı ile size büyük çile çektirir ve şarjıda çok iyi olmayabilir(İntel şarjın içinden geçiyor)
hocam v25.1 batarya süresi nasıldır? Ben her zaman monster almam diyordum çünkü arkadaşımın bataryası 1 saatte bitiyordu hişçbir şey yapmadan. Bu da böyle midir ve sıkıntılı mıdır lütfen yardım edin kafma çok karıştı neden derseniz tulpar 25.1 deki 3060 130w gücünde çalışıyor :/

Hocam v25.1 batarya süresi nasıldır? Ben her zaman Monster almam diyordum çünkü arkadaşımın bataryası 1 saatte bitiyordu hişçbir şey yapmadan. Bu da böyle midir ve sıkıntılı mıdır kafma çok karıştı neden derseniz Tulpar 25.1'deki 3060 130W gücünde çalışıyor :/

Zaten şarjda değilken oyun oynanmaz laptopta. Tasarruf moduna alır ufak tefek takılırsın.

hocam v25.1 batarya süresi nasıldır? Ben her zaman monster almam diyordum çünkü arkadaşımın bataryası 1 saatte bitiyordu hişçbir şey yapmadan. Bu da böyle midir ve sıkıntılı mıdır lütfen yardım edin kafma çok karıştı neden derseniz tulpar 25.1 deki 3060 130w gücünde çalışıyor :/
Hocam cihazı kullanmadım ama intel çok yiyor bataryayı.

Zaten şarjda değilken oyun oynanmaz laptopta. Tasarruf moduna alır ufak tefek takılırsın.
biliyorum hocam benim derdim şu okulda işte progrmalama ile vs. uğraşırken ne kadar süre gider benim için önemli olan bu
Hocam cihazı kullanmadım ama intel çok yiyor bataryayı.
ne kadar yer hocam okulda işte video izlerken vs. ne kadar süre gider bataryam

Geri
Yukarı