3050 Ti cihazda mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 11

mehmetyesil47

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
3050ti
İşlemci
i5 intel
Merhaba.
Mavi ekran yaşıyorum Memtest 86'dan hiç hata bulamadı.
Ve tiny 11 hakkında ne düşünüyorsunuz.
Stop kodları değişiyor ama genelde SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION ve IRQL not less equal olan stop kodu oluyor.

Dosya Ekleri

• photo_2023-02-18_17-08-08.jpg
    photo_2023-02-18_17-08-08.jpg
    71,5 KB · Görüntüleme: 59
Son düzenleme:

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230320-114327_Chrome.jpg
    Screenshot_20230320-114327_Chrome.jpg
    61,9 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleme:
Şimdi Casper normal'da BIOS vermiyor. BIOS update ile ki bazen içinde VBIOS'da olabiliyor. Biz bunu deneyemezdik çünkü BIOS paylaşmıyorlar. Bir ihtimal düzelmiş olabilir. Laptop gelsin biraz test et buradan gelişmeleri mutlaka bildir.

Şimdi Casper Normal'da BIOS vermiyor. BIOS Update ile ki bazen içinde VBIOS'da olabiliyor. Biz bunu deneyemezdik çünkü BIOS paylaşmıyorlar. Bir ihtimal düzelmiş olabilir. Laptop gelsin biraz test et buradan gelişmeleri mutlaka bildir.

Bugün PC geldi hocam BIOS 2022.03 olmuş biraz deneyeceğim inşallah düzelmiştir. Desteğiniz için cok teşekkürler.

Şimdi Casper Normal'da BIOS vermiyor. BIOS Update ile ki bazen içinde VBIOS'da olabiliyor. Biz bunu deneyemezdik çünkü BIOS paylaşmıyorlar. Bir ihtimal düzelmiş olabilir. Laptop gelsin biraz test et buradan gelişmeleri mutlaka bildir.

111.rar hocam mavi ekran olmadı ama böyle bir minidump oluşmuş 124KB'lik bir de klavye ışıkları sıfırlanmış.

Son düzenleme:
Yine anakart sorunu. Ama yine'de bir disk testileri yapıp sonuçları yolla.

Yine anakart sorunu. Ama Yine'de bir disk testileri yapıp sonuçları yolla.

Bunlarda mavi ekran olmadı hocam birinde bilgisayar yeniden başlarken oldu birinde yani şimdiatacağımda teldeki int ile Valorant girmeye çalıştım.

Bunlarda mavi ekran olmadı hocam birinde bilgisayar yeniden başlarken oldu birinde yani şimdiatacağımda teldeki int ile Valorant girmeye çalıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı