3050 Ti laptopta Cyberpunk oyun performansı normal mi?

İşletim sistemi
Windows 10
Veriler normal değil 3050 Ti ile Low ayarlarda 40 FPS almak saçmalık.

Oyunla ilgili olabilir mi acaba? Daha önce Witcher 3 ve GTA 5 oynadım onlarda anormal bir şey yoktu bir de oyun Epic Games'ten onunla alakası olabilir belki.

Veriler normal değil 3050 Ti ile low ayarlarda 40 FPS almak saçmalık.

Verilerde anormal olan ne var? Kullanım yüzdeleri, sıcaklıklar ve %ye göre watt normal. GPU'nun watt ve çekirdek hızı lazım sadece. Onlarda normalse verilerde problem yok.

Verilerde anormal olan ne var? Kullanım yüzdeleri, sıcaklıklar ve %ye göre watt normal. GPU'nun watt ve çekirdek hızı lazım sadece. Onlarda normalse verilerde problem yok.

FPS değeride bir veridir.
Ve bu cihazın bu kadar düşük performans göstermesi hiç normal değildir.

GPU ile ilgili her şeyi açtım. Sunucu hatası verdiği için sırayla yazacağım.
69°c, 95%,0%,49%,1942MHz,53.8W ve 42FPS.

GPU ile ilgili her şeyi açtım. Sunucu hatası verdiği için sırayla yazacağım.
69°c, 95%,0%,49%,1942MHz,53.8W ve 42FPS.

Veriler normal gözüküyor. Benzer sisteme sahip laptopların aynı oyunda performans videolarını izledin mi? Arada ne kadar fark var?

Veriler normal gözüküyor. Benzer sisteme sahip laptopların aynı oyunda performans videolarını izledin mi? Arada ne kadar fark var?

Onların orta ayarlarda aldığı FPS ile benim düşük ayarlarda aldığım FPS eşit. Onlar yüksek ayarlardayken 5-6 FPS fark oluyor benimle. Bir de benim işlemci kullanımı onlara göre düşük. Her türlü onlara göre düşük FPS alıyorum.

Belki değişiklik olur diye Windows 11'e geçtim ama olmadı gibi. fpssss.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı