3050 Ti laptopta ekran yenileme hızı kayboldu

Furkan_Uce

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16GB Samsung
Ekran kartı
3050 Ti
İşlemci
Ryzen 5600H
Laptop monitörümde 144 Hz ve 60 Hz seçenekleri vardı ama şu an sadece 144 Hz gözüküyor. Ayrıca oyun oynarken kapattığımda Edge ve terminalde (CMD) NVIDIA ile ilgili yazılar çıkıyor. Bu durumu nasıl çözebilirim? Sürücüleri yeniden kurmayı denedim.

Sadece 144Hz gözüküyorsa NVIDIA denetim masasında çözünürlük değiştirme kısmında yenileme hızı kısmına tıkla oradan değiştirmeye çalış.
Baktım ama bulamadım tam olarak. ayrıca belirtmeyi unuttum oyunlara girince gizli simgeler kısmında nvidia denetim masası kaybolmaya başladı eskiden öyle değildi.

Baktım ama bulamadım tam olarak. Ayrıca belirtmeyi unuttum oyunlara girince gizli simgeler kısmında NVIDIA Denetim Masası kaybolmaya başladı eskiden öyle değildi.

Hocam sen ne yaptın virüs falan mı bulaştı acaba bence git bir Kaspersky diye virüs programı var indir tarama yap bir söylediklerine göre problem olmaması lazım varsa da virüs olabilir.

Hocam sen ne yaptın virüs falan mı bulaştı acaba bence git bir Kaspersky diye virüs programı var indir tarama yap bir söylediklerine göre problem olmaması lazım varsa da virüs olabilir.

Ondan şüphe ettim 360 Total Security bir şey bulamadı sizin söylediğinizi de deneyebyim şimdi edit: Hocam virüs bulamadım sanırım problem o değil. 144 Hz sorununu çözdüm AMD video Super Resolution açınca sabitleniyormuş ama şu NVIDIA sıkıntı oluşturuyor. Edge ve CMD açılıyor ayrıca dosya gezgini de açılıyor

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı