Çözüldü Ekran yenileme hızı değiştirilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bekossy

Femtopat
Daha fazla  
Laptopu yeni aldım fakat ekran yenilemesini değiştiremiyorum, masaüstünde gayet 165 Hz şeklinde akıcı fakat masaüstü harici her yerde 60 Hz gibi ve fotoğrafta olduğu gibi değiştiremiyorum sadece dahili ekran gözüküyor. Windows Update'i yapmayı düşündüm. Şu an o oluyor ama başka bir sorunu vardır diye sorayım dedim. Nasıl düzeltebilirim?

1688488020045.png

Dosya Ekleri

• 1688487826239.png
    1688487826239.png
    977,9 KB · Görüntüleme: 57
Laptopu yeni aldım fakat ekran yenilemesini değiştiremiyorum, masaüstünde gayet 165 Hz şeklinde akıcı fakat masaüstü harici her yerde 60 Hz gibi ve fotoğrafta olduğu gibi değiştiremiyorum sadece dahili ekran gözüküyor. Windows Update'i yapmayı düşündüm. Şu an o oluyor ama başka bir sorunu vardır diye sorayım dedim. Nasıl düzeltebilirim?

Eki Görüntüle 1847668
Ekran kartı sürücülerini kurun.

NVIDIA'nın sitesinden ekran kartı sürücüsünü indirip kurdum ama sizin dediğiniz farklı sanırım o nasıl oluyor bilmiyorum.

Aygıt yöneticisinde görüntü bağdaştırıcılarındaki NVIDIA'nın üstündeki/altındakine sağ tıklayıp sürücüyü güncelle deyin.

En iyi sürücüler zaten yüklü diyor.

Diğer ekran kartını Intel olarak varsayıyorum Intel'in kendi sitesindeki Intel driver & Support assistant programını kurup yeniden başlat. Açılınca uygulamaya tıkla orada gerekli güncellemeler çıkacaktır. En üstte grafik kartının güncellemesi olur. Laptop modeli neydi bir de?

Geri
Yukarı