3050 vs 3050 Ti

Bütçe
-
Clevo kasa dediğiniz ne oluyor anlatabilir misiniz ben de laptop arıyordum bu konuya denkgeldim.

Clevo kasa, Monster'ın Çin'den kasa aldığı bir marka. Clevo kasalar plastiktir ve kalitesiz olur.

Clevo kasalarda harfler klavye tuşlarının sol üstünde olur. Tongfang'da ortada olur. Eğer ki klavye Steelseries yapımı ise kasa MSI yapımdır.

Bu arada yanılmıyorsam bu Wifi sorunuyla alakalı Şikayetvar'da da birkaç şikayet görmüştüm. Kronik bir sorun sanırım.
Edit: Monster Notebook Wifi Şikayetleri - Şikayetvar
Edit: 17.1 ve 17.2 bağlamında söyledim.
Aynen bende kronik olduğunu duydum.
17.1 ürünü satın aldım deneyimledim daha doğrusu deneyimleyemedim. Kronik bir Wi-Fi sorunu var sanırım. İnternet hızı maximum 0.9 MB falan oluyordu 5 GHz de çalışırken. Önce servise yolladım cihaz değişti tekrar aynı sorunu görünce iade ettim ASUS TUF aldım daha ucuza ve ekran kartı 3050 Ti olan modelini. Memnunum fakat 17.1 kullanmış birisi olarak söylüyorum kasası berbat. Klavye tuşları elimde kalacak gibi ekranda eh işte ortalama önermiyorum ASUS ve türevlerine bak.

Bir de eklemem gereken bir şey varsa o da mavi ekran sorunudur. Cihazda normal bir işlem yaparken bile mavi ekran verdi yani anakartımız falan dandik biraz ondan sebeplidir sanırım. Bir arkadaş yazmış mavi ekran sorununu onu görünce aklıma geldi.

Geri
Yukarı