3050 vs 3050 Ti

Bütçe
-
Hocam belki tanırsınız ben Airlemur89765. Zamanında düzgün bir üslup ile bir takım kişi ile insanlara anlatmaya çalıştık. Ancak anlattığımız kişiler iki gün sonra farklı konulara aynı şekilde yazmaya devam etti. Bu tür üslup sergiliyorum çünkü insanlar bu dilden anlıyor. Diğer türlü anlatamıyoruz.

Alabilirsiniz hocam. Ürün Tongfang kasa. Sorunu bulunmuyor.
Önce kendi yazdığınız şeyleri anlamaya çalışın sonra başkalarına bir şeyler anlatabilirsiniz belki.
Bende sizin anlama kapasitenizin olmadığını düşünüyorum. İyi günler.

Siz önce kendi okuduğunuzu anlayıp sonra başkaları hakkında yorum yapın.

Önce kendi yazdığınız şeyleri anlamaya çalışın sonra başkalarına bir şeyler anlatabilirsiniz belki.

Siz önce kendi okuduğunuzu anlayıp sonra başkaları hakkında yorum yapın.

Bu boş tartışmayı daha da uzatmasanız mı ki? Alınmaz ürün yoktur, bütçe vardır deyip bitirelim bunu. Sorun yaşayan çok insan olduğu gibi sorun yaşamayan da çok insan var. İnternette sadece sorun yaşayanları görmeniz normal çünkü normal olan sorunsuz olması, kimse durup dururken üründe sorun yok demez🙂 Konu sahibi bütçe sıkıntısı olmadığını belirtmiş o zaman plastik kasa yerine metal kasa önerilmesi daha mantıklı. Burada haklısınız. Diğer arkadaş da ürünün kaliteli olduğunu söylememiş sadece abarttığınız kadar çöp, kullanılmaz, alınmaz olmadığını kendi tecrübeleriyle söylemek istemiş. O da haklı. Eskiden fiyat farkı vardı aralarında, şu an var mı bilemeyeceğim.

Bu boş tartışmayı daha da uzatmasanız mı ki? Alınmaz ürün yoktur, bütçe vardır deyip bitirelim bunu. Sorun yaşayan çok insan olduğu gibi sorun yaşamayan da çok insan var. İnternette sadece sorun yaşayanları görmeniz normal çünkü normal olan sorunsuz olması, kimse durup dururken üründe sorun yok demez🙂 konu sahibi bütçe sıkıntısı olmadığını belirtmiş o zaman plastik kasa yerine metal kasa önerilmesi daha mantıklı. Burada haklısınız. Diğer arkadaş da ürünün kaliteli olduğunu söylememiş sadece abarttığınız kadar çöp, kullanılmaz, alınmaz olmadığını kendi tecrübeleriyle söylemek istemiş. O da haklı. Eskiden fiyat farkı vardı aralarında, şu an var mı bilemeyeceğim?

O zaman sizin mantığınıza göre Casper da iyidir.
buyurun @Recep Baltaş.

17.1 ürünü satın aldım deneyimledim daha doğrusu deneyimleyemedim. Kronik bir Wi-Fi sorunu var sanırım. İnternet hızı maximum 0.9 MB falan oluyordu 5 GHz de çalışırken. Önce servise yolladım cihaz değişti tekrar aynı sorunu görünce iade ettim ASUS TUF aldım daha ucuza ve ekran kartı 3050 Ti olan modelini. Memnunum fakat 17.1 kullanmış birisi olarak söylüyorum kasası berbat. Klavye tuşları elimde kalacak gibi ekranda eh işte ortalama önermiyorum ASUS ve türevlerine bak.

17.1 ürünü satın aldım deneyimledim daha doğrusu deneyimleyemedim. Kronik bir Wi-Fi sorunu var sanırım. İnternet hızı maximum 0.9 MB falan oluyordu 5 GHz de çalışırken. Önce servise yolladım cihaz değişti tekrar aynı sorunu görünce iade ettim ASUS TUF aldım daha ucuza ve ekran kartı 3050 Ti olan modelini. Memnunum fakat 17.1 kullanmış birisi olarak söylüyorum kasası berbat. Klavye tuşları elimde kalacak gibi ekranda eh işte ortalama önermiyorum ASUS ve türevlerine bak.
Bu arada yanılmıyorsam bu Wifi sorunuyla alakalı Şikayetvar'da da birkaç şikayet görmüştüm. Kronik bir sorun sanırım.
Edit: Monster Notebook Wifi Şikayetleri - Şikayetvar
Edit: 17.1 ve 17.2 bağlamında söyledim.

Clevo kasa dediğiniz ne oluyor anlatabilir misiniz ben de laptop arıyordum bu konuya denkgeldim.

Clevo kasa dediğiniz ne oluyor anlatabilir misiniz ben de laptop arıyordum bu konuya denkgeldim.

Monster'larda arka kapakta 2 çizgi varsa o Clevo modellerdir. Monster onu Clevo'dan alır ve logo basar. Asla laınmaması gerekir çok sorunludur.

Yeni konular

Geri
Yukarı