3060 12 GB vs. 3060 Ti vs 4060 Ti

Ya sen bizimle dalgamı geçiyorsun? Sıfır olarak alınmaz diyorum ve gayet de haklıyım. Teknolojisi desen yok. Kas gücü aşırı iyi değil. 4060 Ti'nda iyi değil ama teknolojisi yerini kapatıyor. Sıfır olarak 3060 o paraya değmez.

Ya sen bizimle dalgamı geçiyorsun? Sıfır olarak alınmaz diyorum ve gayet de haklıyım. Teknolojisi desen yok. Kas gücü aşırı iyi değil. 4060 Ti'nda iyi değil ama teknolojisi yerini kapatıyor. Sıfır olarak 3060 o paraya değmez.

Paran yoksa RTX 4060 Ti'ya alınır hocam ne zorladınız neden alınmasın bal gibi oynatıyor oyunları yeterli.

@HYRAXA GTX 1650'de oynatıyor oyunları. Neden RTX 3000 serisinden bir kart alıyorsunuz? 😂😂 ne güzel bir bakış açısıymış. Neyse daha da yorum yapmayacağım.

Yapmayın çünkü çok mantıksız yorumlar yapıyorsunuz RTX 4000 serisine yetmiyor paranız ama RTX 3000 serisine yetiyor ama 4000 serisi alıyor e paramız yetmiyor hâlâ 3000 serisi alınmaz ne bu kardeşim hangi mantıkla yapıyorsunuz bu yorumları.

8GB da alınır. Ne kadar para verildiği önemli. Ucuzsa neden olmasın?
Maalesef yeni bir ekran kartı alıyorsanız 8gb almamalısınız paranız yoksa diyecek bir şeyim yok tabiki fakat 8gb vram'in 1 2 sene ömrü kaldı youtube da bir çok içerik mevcut bununla alakalı.

Evet ama kendimce 3060 RTX'in 4050 RTX'ten iyi olduğunu düşünüyorum. Performans açısından.
Hocam bu işin sencesi bencesi var mı? Yani istatikler ne diyorsa "bu daha iyi" gibi yorumlar ona göre yapılmaz mı? (bilgisizlik mevcut :D )

Yeni konular

Geri
Yukarı