3060 sistem nasıl?

seaset

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, sistem toplamak istiyorum ve sistemimde olmasını istediğim ürünler hakkında yorum yapmanızı ve fikrinizi öğrenmek istiyorum. Siz sistemimde bir hata görüyor musunuz? Satıcı ve siteler iyi midir? Sorun yaşatır mı?

Merhaba arkadaşlar, sistem toplamak istiyorum ve sistemimde olmasını istediğim ürünler hakkında yorum yapmanızı ve fikrinizi öğrenmek istiyorum. Siz sistemimde bir hata görüyor musunuz? Satıcı ve siteler iyi midir? Sorun yaşatır mı?

Ne kadar tutuyor hocam bunlar onuda yazsaydınız keşke.

23,150 TL tutuyor da ne için sormuştunuz anlamadım. Gerek yok diye eklemek istemedim.
Bu forumda ucuz mu vs. diye sormamanıza rağmen yani sorunuzun fiyatıyla alakası olmamasına rağmen "Bunu alacağınıza şunu alın, çünkü bu daha ucuz." deme hastalığı var, ondan sormuştur. Değişmeyecek ve linçleneceğim zaten.

Bu forumda ucuz mu vs. diye sormamanıza rağmen yani sorunuzun fiyatıyla alakası olmamasına rağmen "Bunu alacağınıza şunu alın." deme hastalığı var, ondan sormuştur. Değişmeyecek ve linçleneceğim zaten.
Hastalıkla ne alaka adam düz 3060 sisteme 23 K mı versin bırakalım. İyi herşey hoş güzel size zaten:D

Bu forumda ucuz mu vs. diye sormamanıza rağmen yani sorunuzun fiyatıyla alakası olmamasına rağmen "bunu alacağınıza şunu alın." deme hastalığı var, ondan sormuştur. Değişmeyecek ve linçleneceğim zaten.

Dostum 15klık sisteme 23K vermesini istemiyoruzda ondan ne bu?

Bu forumda ucuz mu vs. diye sormamanıza rağmen yani sorunuzun fiyatıyla alakası olmamasına rağmen "Bunu alacağınıza şunu alın, çünkü bu daha ucuz." deme hastalığı var, ondan sormuştur. Değişmeyecek ve linçleneceğim zaten.
Aynı fiyata daha iyisi varken neden bunu alsın?
İnsanlar sonuçta buna yüklü para veriyor.

Geri
Yukarı