3060 Ti 1080p'de düşük FPS

elquad

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8x2 3200 MHz
Ekran kartı
3060 Ti
Anakart
A520M Pro
İşlemci
Ryzen 5 5500
Öncelikle merhaba 3060 Ti da 1080p oyun oynuyorum sanırım bu ekran kartı 2K için 1080p de istediğim FPS değerlerine ulaşamıyorum. Darboğaz yapmıyor daha 4 5 aylık bir PC yeni topladım aynı işlemci RAM anakartla başka bir arkadaşımın PC'si benim bilgisayarımdan daha iyi FPS değerlerine sahip şöyle bir şey düşündüm. Ekran kartımı satıp 1080p oyun için ideal ekran kartı almak istiyorum. Sizce mantıklı mı? Mantıklıysa ekran kartı önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam olarak sorununuz nedir? Hangi oyunda düşük FPS alıyorsunuz? MSI Afterburner ile sıcaklık ve FPS değerlerini buraya atarsanız en azından ne olduğunu anlayabiliriz.

Bunlara ek olarak isterse 4090 kullanın yine 1080p oyun oynayabilirsiniz 2K kart 1080 oyun oynatmayacak diye bir kaide yok.

Belki sizin arkaplanda daha fazla uygulama çalışıyordur. Sadece kart 2K kartı diye (ki 2K sıda kalmadı artık da neyse) böyle bir sorun olacağını sanmıyorum.

Sadece sıkıntınızı yazmışsınız. Hiç bir veri sunmamışsınız nasıl yardımcı olalım? 3060 Ti satılmaz başka karta bakmanıza gerek yok şu an. Bize bir kaç veri sunun yardımcı olmaya çalışalım.

Kullandığınız kart 1080p için en ideal kartlardan birisi zaten. Kıyasladığınız, arkadaşınızın PC özelliklerini yazın öyle cevap verelim.

Yeni konular

Geri
Yukarı