3060 Ti Aorus Master LCD ekran sorunları

Hocam Afterburner ile ölçün. Başka bir oyunda veya CS'de botlarla deneyin.

Hocam her şeyi denedim anlık olarak GeForce Experience'de tamamen çökmüş bulunuyor hiçbir şekilde kartın veya bilgisayarın performans değerlerine ulaşamıyorum.

@EnsarT57 hocam Afterburner iyidir, ben onu kullanıyorum değerler gerçeği gösteriyor. En azından beklediğim değerleri. LCD ekrana şahsen ben pek güvenmiyorum. Sıvı soğutmalarda hadi neyse de ekran kartı biraz sıkıntı olabilir. Bir de yanlış değilsem Gigabyte LCD ekran işini ekran kartında ilk defa yapıyor o yüzden sıkıntılar olması bence normal. Güncelleme ile düzelebilecek bir sorun. 😁

@EnsarT57 hocam Afterburner iyidir, ben onu kullanıyorum değerler gerçeği gösteriyor. En azından beklediğim değerleri. LCD ekrana şahsen ben pek güvenmiyorum. Sıvı soğutmalarda hadi neyse de ekran kartı biraz sıkıntı olabilir. Bir de yanlış değilsem Gigabyte LCD ekran işini ekran kartında ilk defa yapıyor o yüzden sıkıntılar olması bence normal. Güncelleme ile düzelebilecek bir sorun. 😁

Hocam ben güzel duruyor diye kullanıyorum yoksa banane değerlerden zaten Full CS:GO oynuyorum yanlış göstermesi canımı sıktı sadece.

Geri
Yukarı