3060 Ti eagle nasıldır?

felity

Femtopat
Daha fazla  
Ocak ayının başından beri beklediğim sistemimin son parçasını (3060 Ti) sonunda aldım ancak size sormak istediğim bir şey var.
Bunu modeli bu fiyata almakla hata mı ettim? Model hakkında ve fiyat hakkında görüşlerinizi bekliyorum.
Not: Ürünün tek fiyatı 6.511 TL, geri kalan kısım gümrük ve kargo.

1634481905114.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aralık ayında RTX 3060 Ti ilk tanıtıldığında en ucuz modellerden biri de buydu. Ancak çift fanlı yapısı sayesinde ısınma sorunu yok diye yazıyorlardı. Kart gayet iyi ve iyi fiyata aldınız. Güle güle kullanın.

Aralık ayında RTX 3060 Ti ilk tanıtıldığında en ucuz modellerden biri de buydu. Ancak çift fanlı yapısı sayesinde ısınma sorunu yok diye yazıyorlardı. Kart gayet iyi ve iyi fiyata aldınız. Güle güle kullanın.

İki fan şimdiki kartlara yetersiz. 7 yıl öncede 3 fanlı kartlar vardı.

Fiyat günümüz şartlarına göre çok iyi. Bence ısı problemi olacağını sanmam. 80 dereceye kadar içiniz rahat olsun. 85+ için uzun süreli kullanım iyi olmayabilir. Bu değerleri alacağınızı sanmıyorum, bir sorun teşkil edecek bir durum olursa garantiye verirsiniz. Ama sanmıyorum. Güle güle kullanın, fiyat çok iyi.

Gayet de yeterli. 3070 de bile kasa içi hava sirkülasyonu sağlandığı sürece 75 derece üzerine çıkan bir kart yok.
Çok teşekkür ederim, 4 yıl gibi bir süre beni götürmesini bekliyorum şimdi OC olmamasına rağmen OC BIOS'u kullanarak boostlama ile ilgili şeyler gördüm onları araştıracağım.

Geri
Yukarı