3060 Ti mining yaparken hashrate farkı oluşması

atar1993

Megapat
Makaleler
8
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 7700X İşlemci
32 GB 6000 Mhz Ram
1+1+2 TB PCIe 4.0 SSD
Sapphire RX 6900 XT SE Ekran kartı
ASUS ROG Strix X670E-A Anakart
Meslek
Yazılım Mühendisi
Ethereum mining yaparken birkaç hafta önce stabil average olarak 57-59 arası değer alırken şu an 44-48 arası değişken değerler almaktayım. Herhangi bir değişiklik yapmadım. OC ayarları internetteki önerilen ayarlarda. Ayrıca mining işlemi yaparken herhangi bir hata da vermemekte. Bu sorun neden kaynaklı olabilir? Çözümü var mıdır?
Mining için kullanılan Ekran kartı: Palit RTX 3060 Ti OC.

1616714592046.png

Ethereum mining yaparken birkaç hafta önce stabil average olarak 57-59 arası değer alırken şu an 44-48 arası değişken değerler almaktayım. Herhangi bir değişiklik yapmadım. OC ayarları internetteki önerilen ayarlarda. Ayrıca mining işlemi yaparken herhangi bir hata da vermemekte. Bu sorun neden kaynaklı olabilir? Çözümü var mıdır?
Mining için kullanılan Ekran kartı: Palit RTX 3060 Ti OC.

Eki Görüntüle 941318
ETH değerine(fiyatına) bağlı olarak kazım güçün düşebilir veya artabilir diye biliyorum.

Not: Ama 10Mh/s oynatacak kadar olacağını sanmıyorum birkaç haftada büyük ihtimalle bir problemi var.

Eğer eu sunucusunda çalışıyorsan normal değil çünkü az önce kendi değerlerime baktım. Fiziksel ile efektif birbirine gayet yakın ve ortalamada denk. Eğer stale share alsaydın internetinde rejected share alsaydın riginde sorun olabilir derdim.

Eğer eu sunucusunda çalışıyorsan normal değil çünkü az önce kendi değerlerime baktım. Fiziksel ile efektif birbirine gayet yakın ve ortalamada denk. Eğer stale share alsaydın internetinde rejected share alsaydın riginde sorun olabilir derdim.

Poolda cut değeri artanlar olmuş. Nanopool denicem bu akşam. Reddit'de benim durumu yaşayanlar Nanopool'a geçtiğinde sorunun çözüldüğünü belirtmişler.

Yeni konular

Geri
Yukarı