3060 Ti ocv1 ile mining 25 MH stok

Bana da bilgi ver bende sadece ETH kasıyorum. Bir de ergo farklı havuza ETH farklı havuza mı gidiyor nasıl oluyor.

Ben Ethermine havuzunda kazıyorum eynı ETH kazar gibi ergo da kazılıyor. T-Rex miner indirip ETH ayarlarını yaptıktan sonra aynı şekilde ergo Raven ya da cfx için ayarları yapıyorsunuz. Zaten T-Rex miner her şeyi sizin için hazırlamış siz sadece cüzdan adresi ve havuz linkini yapıştırıyorsunuz.
Bana da bilgi ver bende sadece ETH kasıyorum. Bir de ergo farklı havuza ETH farklı havuza mı gidiyor nasıl oluyor.

Gelir şu an iyi görünüyor akşama biraz daha netleşir bir de birkaç ince ayar yaptıktan sonra gelirlerin daha iyi olacağını söyleyebilirim.

Ben Ethermine havuzunda kazıyorum eynı ETH kazar gibi ergo da kazılıyor. T-Rex miner indirip ETH ayarlarını yaptıktan sonra aynı şekilde ergo Raven ya da cfx için ayarları yapıyorsunuz. Zaten T-Rex miner her şeyi sizin için hazırlamış siz sadece cüzdan adresi ve havuz linkini yapıştırıyorsunuz.

Gelir şu an iyi görünüyor akşama biraz daha netleşir bir de birkaç ince ayar yaptıktan sonra gelirlerin daha iyi olacağını söyleyebilirim.
Yani ergoyuda kazıyor ergonun parasını da ethermine deki yere mi aktarıyor?
Ben ortalama 3.3 dolar alıyorum günlük. Sadece eth kazarak. Ortalama 41-42.5 ile

Yani ergoyuda kazıyor ergonun parasını da Ethermine'deki yere mi aktarıyor?
Ben ortalama 3.3 dolar alıyorum günlük. Sadece ETH kazarak. Ortalama 41-42.5 ile.

Ethermine da yazan değer mi 3.3 dolar hocam.
Yani ergoyuda kazıyor ergonun parasını da Ethermine'deki yere mi aktarıyor?
Ben ortalama 3.3 dolar alıyorum günlük. Sadece ETH kazarak. Ortalama 41-42.5 ile.

Şu an bende bir tane 3060V1 49mh, iki tane 3060 Ti LHR, bir tane de 3060LHR var 30-35mh veriyor. Şu an 8dolar ETH 4.5dolar ergo yazıyor günlük. Ama dün gece başlattım akşama kadar ne olur daha bilmiyorum. Saat 9 10 gibi tam durumu bildireceğim.

Ethermine da yazan değer mi 3.3 dolar hocam.

Şu an bende bir tane 3060V1 49mh, iki tane 3060 Ti LHR, bir tane de 3060LHR var 30-35mh veriyor. Şu an 8dolar ETH 4.5dolar ergo yazıyor günlük. Ama dün gece başlattım akşama kadar ne olur daha bilmiyorum. Saat 9 10 gibi tam durumu bildireceğim.
24 saat sonunda etherminede hesabıma yaklaşık 3.3 -3.4 dolar ekleniyor. Tabi ben yaklaşık 4 saat Lole girdiğim için 4 saat kazım 36-37 lere düşüyor. Günlük 3.5 dolar diyelim 24 saat tam çalışmada

24 saat sonunda Ethermine'de hesabıma yaklaşık 3.3 -3.4 dolar ekleniyor. Tabi ben yaklaşık 4 saat LoL'e girdiğim için 4 saat kazım 36-37'lere düşüyor. Günlük 3.5 dolar diyelim 24 saat tam çalışmada.

Hocam bende tam sonuç alamadım 3060 ve 3060 Ti tek kasada çalışıyor düşük hash veriyorlar tek denemem mümkün görünmüyor ama sizin rakamlarda fena değil. Yani ergo kazmanıza gerek yok denebilir. Tek başına çalışan 3060 Ti 75-80mh ergo da 21-22 mh ETH da veriyor.

Hocam bende tam sonuç alamadım 3060 ve 3060 Ti tek kasada çalışıyor düşük hash veriyorlar tek denemem mümkün görünmüyor ama sizin rakamlarda fena değil. Yani ergo kazmanıza gerek yok denebilir. Tek başına çalışan 3060 Ti 75-80mh ergo da 21-22 mh ETH da veriyor.
Sizin kart LHR değil sanırsam. Ben 42 alıyorum ortalama

3060 Ti'da driver ile geçemezsiniz LHR kilidini. Eğer kart LHR değil ise zaten kısıtlama olmaz direkt 55-60 civarında kazım yapabilirsiniz. Siz 25'te kaldığınıza göre aldığınız kart LHR 3060 Ti. Bunun için de trex kullanabilirsiniz. ETH'de zorlarsanız 46, zorlamazsanız 41 42 civarı verir. 3060 Ti'da driver ile geçme olayı yok yani.

Hocam RTX 3070 LHR kart için hangi programı önerirsiniz? Ben kaç mh alırım bu kartla? Marka faktörü önemli mi? Bendeki Zotac

Sizin kart LHR değil sanırsam. Ben 42 alıyorum ortalama.

Hocam LHR fakat t rex miner Dual mining yaparak karttan %100 performans alma kilidini açtı o yüzden böyle alıyorum.
Hocam RTX 3070 LHR kart için hangi programı önerirsiniz? Ben kaç mh alırım bu kartla? Marka faktörü önemli mi? Bendeki Zotac.

Hocam LHR kartlarda şu an en iyisi t rex miner Dual mining yapın. 8 GB ekran kartında Windows için sadece ergo ve ETH kazılıyor. Fakat Linux'ta yaparsanız mining işini Raven+ETH de kazabilirsiniz. 10GB ve üzeri ekran kartınız varsa Windows'ta ETH+cfx, ETH+RVN, ETH+ergo kazabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı