3060 Ti PC alınır mı?

Evet dediğiniz gibi yapacağım. Bu 1 hafta içinde efsane cuma indirimleriyle birlikte güzel bir sistem yakalarsam hemen alacağım.
YouTube sistemlerini beklemekten ziyade direkt sitelerden almanızı tavsiye ederim. Geçen donanım arşivinin 800 stoklu videosundaki sistem 3dk gibi bir sürede bitmişti... 4060 ı da gönül rahatlığıyla alabilirsiniz full HD çözünürlükte bizim gibi gariban gamerları idare edebilecek güncel bir kart.

YouTube sistemlerini beklemekten ziyade direkt sitelerden almanızı tavsiye ederim. Geçen donanım arşivinin 800 stoklu videosundaki sistem 3dk gibi bir sürede bitmişti... 4060 ı da gönül rahatlığıyla alabilirsiniz full HD çözünürlükte bizim gibi gariban gamerları idare edebilecek güncel bir kart.
bence resimdeki indirim gününde güzel sistemler ortaya çıkabilir diye düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231120-165726_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20231120-165726_Samsung Internet.jpg
    122,9 KB · Görüntüleme: 18
bence resimdeki indirim gününde güzel sistemler ortaya çıkabilir diye düşünüyorum.
Muhtemelen 4060 lı sistemlerde işlemci olarak 5500 koyulacak ve 500gb ssd bulunacak. İşlemciyi 5600 ve ssd yi 1 tb yaparsanız tadından yenmez. Şimdiden hayırlı olsun.

Muhtemelen 4060 lı sistemlerde işlemci olarak 5500 koyulacak ve 500gb ssd bulunacak. İşlemciyi 5600 ve ssd yi 1 tb yaparsanız tadından yenmez. Şimdiden hayırlı olsun.
Teşekkürler.

Çok ucuz alınır ben GTX 1650'yi 13.500e aldım

2. El almaktan vazgeçtim hocam biraz daha üstüne koyup sıfır alacağım. Teşekkürler.

O paraya sıfır kasalar var. Sinerji, gaming gen internet sitelerine veya vatan mağazalarına bakabilirsin. Gaming gen biraz daha mâkul fiyatlı oluyor. 5600 işlemci ve 4060 ekran kartını 1 tb ssd ile 20 bin gibi bir paraya gaming genden alabilirsin. Ben monitör dahil 4060, 5600 ve 1 tb ssd yi 2 gün önce vatandan 24 e aldım.
24K'ya 4060 baya kazık yemişsin. 5600+4060 sistemler taş çatlasın 20K civarı. Youtuber sistemleri ile baya ucuza getirilebilir. Diğer mesajında youtuber sistemi alma demişsin ama sen kazık yedin diye millete kazık yedirtmeye gerek yok.

24K'ya 4060 baya kazık yemişsin. 5600+4060 sistemler taş çatlasın 20K civarı. Youtuber sistemleri ile baya ucuza getirilebilir. Diğer mesajında youtuber sistemi alma demişsin ama sen kazık yedin diye millete kazık yedirtmeye gerek yok.
Türkçe dersinden kalmış olman benim sorunum değil dostum. Monitör dahil yazmışım. Youtuberlara da düşman değilim, kimin aldığı belli sistemleri. 3dkda bitmesinden de gayet anlaşılır. Önce şeyinin ucuyla değil düzgünce oku sonra fikir belirt.

Masaüstü bilgisayar almak istiyorum. Ama sistem parçaları hakkında çok fazla bilgili değilim. Sizce resimdeki PC alınır mı? Ekran kartı, işlemcisi sizce yeterli mi? Bu fiyatlara yakın başka hangi PC önerirsiniz?

Eki Görüntüle 2022632

Bütçeyi biraz daha arttırıp bu alınabilir

Yeni konular

Geri
Yukarı