3060 Ti sistem 24.000 TL eder mi?

Hocam şu an elimdeki kart Radeon 2 kez yandı 2 kez tamir ettirdim ondan AMD'ye güvenim azaldı işlemci konusunda hala güveniyorum ama.

Hocam 6000 serisinde çoğu hata giderildi ben olsam bu fiyata 3060 Ti alacağıma 3070 Ti ile rakip olan 6750 XT'yi alırdım üstüne 5600 gibi bir para artıyor ekipman yapıştırırdım ama son karar sizin eğer hâlâ AMD'ye güvenmiyorsanız 3060 Ti alabilirsiniz.

Ben bu tarz markaları önermiyorum ama seçenek yoksa iyice araştırıp öyle alın.

Bu arada RT önemli değilse 6700 XT alabilirsiniz çok daha performansıdır.

Hocam internet kafedeki abide vardı renkler solukdu ama digital vibrance ile halledilebiliyor

Hocam 6000 serisinde çoğu hata giderildi ben olsam bu fiyata 3060 Ti alacağıma 3070 Ti ile rakip olan 6750 XT'yi alırdım üstüne 5600 gibi bir para artıyor ekipman yapıştırırdım ama son karar sizin eğer hâlâ AMD'ye güvenmiyorsanız 3060 Ti alabilirsiniz.

Hocam AMD beni öyle sinir ettiki güvenimi sarstı yani ekranda karıncalanma olmuştu daha sonra babam tamirci tamir etti bu sefer 1 yıl dayandı driver indirince siyah ekran verip kapanma başladı bu sefer tamirci tamir etti o zamanda ekran kartı o kadar fazla tamir yediki artık çok güçsüzleşti Half-Life 2 Ultra ayarlarda dinamik ışıklar tam moddayken 78 FPS falan veriyor

Hocam internet kafedeki abide vardı renkler solukdu ama digital vibrance ile halledilebiliyor.

Hocam AMD beni öyle sinir ettiki güvenimi sarstı yani ekranda karıncalanma olmuştu daha sonra babam tamirci tamir etti bu sefer 1 yıl dayandı driver indirince siyah ekran verip kapanma başladı bu sefer tamirci tamir etti o zamanda ekran kartı o kadar fazla tamir yediki artık çok güçsüzleşti Half-Life 2 Ultra ayarlarda dinamik ışıklar tam moddayken 78 FPS falan veriyor.

AMD'nin hangi ekran kartı var dı elinizde?

Geri
Yukarı