3060 Ti sistem için monitör tavsiyesi

Buğrazan

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba,

Bu linkte bulunan sistemi dün gece sipariş verdim lakin monitör konusunda çok kararsız kaldım. 5.000-6.000TL arasında bir bütçem var. Çok fazla seçenek var gibi geldi ve kafam karıştı. Benim için daha çok görüntü kalitesi ve seyir keyfi önemli. Yine de hem kaliteli hem de yüksek tazeleme hızlarına sahip önerileriniz varsa hepsine açığım. Büyüklüğü de pek mühim değil lakin monitörün hareket kabiliyetinin yüksek olması benim için iyi olur.

Arkadaşlar herkese merhaba,

Bu linkte bulunan sistemi dün gece sipariş verdim lakin monitör konusunda çok kararsız kaldım. 5.000-6.000TL arasında bir bütçem var. Çok fazla seçenek var gibi geldi ve kafam karıştı. Benim için daha çok görüntü kalitesi ve seyir keyfi önemli. Yine de hem kaliteli hem de yüksek tazeleme hızlarına sahip önerileriniz varsa hepsine açığım. Büyüklüğü de pek mühim değil lakin monitörün hareket kabiliyetinin yüksek olması benim için iyi olur.
G24 f2 pivot yok sadece yukarı aşağı.

Yine de hem kaliteli hem de yüksek tazeleme hızlarına sahip önerileriniz varsa hepsine açığım. Büyüklüğü de pek mühim değil lakin monitörün hareket kabiliyetinin yüksek olması benim için iyi olur.
Kullandığım ve memnun olduğum için G24F-2 önerebilirim fakat monitör sadece aşağı yukarı doğru ayarlanabiliyor.

Fiyatı uygun geldiği için bu monitörün siparişini verdim çok teşekkür ederim.

Çok araştırma yapma fırsatım olmadı biraz ani aldım sistemi. Lakin DDR5 ve yeni nesil olmasını istedim. Tavsiyeniz için teşekkürler.

Geri
Yukarı