3060 Ti sistem kaça satılır?

Neden bu kadar şaşırdın anlamadım. Hiç mi ateist görmedin?

Gördüm de pek anlam verememiştim bilimin evrimi bağıra bağıra yalanlamasına rağmen neyse bu gün 10 kuruşu seçen sizsiniz.
Not: Sizi linç etmeye çalışmıyorum sadece yaptığınızın yanlış olduğunu söylemeye çalışıyorum.

O Ataist görmediğinden değil Ataist'liği insan aklının almamasına rağmen günden güne artıyor olmasına şaşırdı
Hocam insan aklından kastınız ülkemizdeki şu evet oyu veren kısım mı? Valla kafanıza göre nasıl böyle bir genelleme yapabiliyorsunuz anlam veremiyorum.

Gördüm de pek anlam verememiştim bilimin evrimi bağıra bağıra yalanlamasına rağmen neyse bu gün 10 kuruşu seçen sizsiniz.
Not: Sizi linç etmeye çalışmıyorum sadece yaptığınızın yanlış olduğunu söylemeye çalışıyorum.
Diğeri de çıkmış yanlış yaptığını söylüyor. 🤣 Eyvallah kardeşim ya aydınlattın bizi şuanda doğru yolu bulduk sayende, olmayan inancımız daha da azaldı.

Bilim değil ilimdir o. 10 kuruşla neyi kastettin?

Sen bu dünyada alabileceğin zevklerin toplamı 10 kuruş olsun ama eğer bu dünyayı iyi geçirirsen ahirette alabileceğin zevk insan oğlunun bildiği en büyük sayıdan bir insanın aklının alabileceği en büyük sayıdan da daha fazla olsun yine de bu yoldan geri dönebilirsin Allah tövbeleri çokça kabul buyurandır.

Hocam size anlam veremiyorum...

Geri
Yukarı