3060 Ti sistemde mavi ekran hataları

yusuf1017

Femtopat
Daha fazla  
RAM
32 GB
SSD veya HDD modeli
SSD1 TB
Ekran kartı
RTX 3060 Ti
İşlemci
Ryzen 9 7950x
Merhaba yeni PC aldım 1 hafta oldu neredeyse her gün PC aldığım yere geri götürdüm mavi ekran hataları. Steam'den oyun indiriyorum oyun çöktü hatası alıyorum. Windows güncellerini sürücü güncellemerini yaptım sorun hala devam ediyor. Oyunlarda mavi ekran bir şeyleri indirirken daha çok denk geliyor. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba yeni PC aldım 1 hafta oldu neredeyse her gün PC aldığım yere geri götürdüm mavi ekran hataları. Steam'den oyun indiriyorum oyun çöktü hatası alıyorum. Windows güncellerini sürücü güncellemerini yaptım sorun hala devam ediyor. Oyunlarda mavi ekran bir şeyleri indirirken daha çok denk geliyor. Yardımcı olur musunuz?

Mavi ekran verirken bazı hata kodları var onları paylaşr mısınız?

Bu arada asphalt indirdik onda hiç problem ama pubg de çöktü hatası akıyor sorun oyundan mı yoksa Pc den mi neler yapmalıyım sizce ?
Mavi ekran verirken bazı hata kodları var onları paylaşr mısınız?

Bu mavi ekranı veriyor sanırım oyun attığı için bunu yapiyor asphalt 9 valorant tı oynatıyor problemsiz Pc pubg da çöktü hatası veriyor warzone 2 de ise direcktx hatası veriyor bu arada monitörüm 4K 60

Dosya Ekleri

• CC89276F-6CDC-452A-B6EF-AC21EB5E5F0B.jpeg
    CC89276F-6CDC-452A-B6EF-AC21EB5E5F0B.jpeg
    81,7 KB · Görüntüleme: 28
Bu arada Asphalt indirdik onda hiç problem ama PUBG de çöktü hatası akıyor sorun oyundan mı yoksa PC'den mi neler yapmalıyım sizce?

Bu mavi ekranı veriyor sanırım oyun attığı için bunu yapiyor Asphalt 9 Valorant Ti oynatıyor problemsiz PC PUBG da çöktü hatası veriyor Warzone 2 de ise direcktx hatası veriyor bu arada monitörüm 4K 60.

MEMORY_MANAGEMENT hatası alıyorsun yani RAM'in bozuk eğer 2x16 GB RAM kullanıyorsanız birini çıkarıp çalıştırmayı deneyin eğer hata almazsanız çıkardığınız RAM bozuktur.

MEMORY_MANAGEMENT hatası alıyorsun yani RAM'in bozuk eğer 2x16 GB RAM kullanıyorsanız birini çıkarıp çalıştırmayı deneyin eğer hata almazsanız çıkardığınız RAM bozuktur.
RAM yeni değişti bir öncekinde de mavi ekran problemi olduğu için değiştirdiler hatta güç kaynağı 600W sirf bu problemden onuda 750 80+ altın ile değiştirdim bügün Windows 11 pro ya geçtim bakalım olucak mı mavi ekran hatası bide oyundan atmalar

RAM yeni değişti bir öncekinde de mavi ekran problemi olduğu için değiştirdiler hatta güç kaynağı 600W sirf bu problemden onu da 750 80+ altın ile değiştirdim bugün Windows 11 Pro'ya geçtim bakalım olacak mı mavi ekran hatası bir de oyundan atmalar.

Bunlar bende de olan şeylerdi RAM'den kaynaklanmıştı siz yine de RAM'leri tek tek kontrol edidn hatta çalıştır yazın mdsched yazıp raminizi test edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı