3060 Ti sisteme monitör önerisi

emre.91

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba herkese,

• 3060 Ti ekran kartlı bir kasa topluyorum.
  • ASUS TUF Gaming B450M-Plus II.
  • XPG Spectrix D41 8X2.
  • AMD Ryzen 5 5600G.
  • PNY CS3030 500GB M.2 SSD.
  • XPG Pylon 650W 80+bronz
  • Gameforce GF-8307 6x120mm.

Kasa hazır sayılır parçalar tam sadece monitörde kararsızım o yüzden almadım daha. Çok film/dizi izliyorum o yüzden ekran kalitesi önemli benim için ve AutoCAD SolidWorks gibi programları kullanıyorum (profesyonel değil) ayrıca ileride oyun amacıyla da kullanmayı düşünüyorum.
Bütçem 3000-3500TL kavisli modeller tercihim fakat düz olanları da düşünebilirim.
Önerileriniz varsa bekliyorum şimdiden teşekkürler herkese :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Bunlar arasında kararsız kaldım asus tuf'ın curved(kavisli) olması daha cezbedici benim için fakat VA panel.Diğer modellerde ips panel kullanılmış ve Gigabyte'da pivot özelliği de mevcut fakat tek eksiği curved olmaması benim için.

GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz (180Hz OC) 1ms 2xHDMI DP 3xUSB SS IPS FHD FreeSync Premium Gaming Monitör | ITOPYA

Bunlar arasında kararsız kaldım ASUS TUF'ın Curved(kavisli) olması daha cezbedici benim için fakat VA panel. Diğer modellerde IPS panel kullanılmış ve Gigabyte'da pivot özelliği de mevcut fakat tek eksiği Curved olmaması benim için.

GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz (180Hz OC) 1ms 2xHDMI DP 3xUSB SS IPS FHD FreeSync Premium Gaming Monitör | ITOPYA

Küçük ekranlarda Curved aman aman da hoş durmuyor bence gereksiz bir özellik.

Yeni konular

Geri
Yukarı