3060 Ti ve 5600X için PSU önerisi

desoild

Hectopat
Merhaba, işlemci için hazır sıvı soğutma almayı düşünüyordum ki PSU konusunda bayağı bir geri dönüş aldım. Açıkcası sıvı soğutma alınca PSU yanmasından korkuyorum ve komponentlerime zarar gelmemesi için kaliteli ve kafamı rahat ettirecek bir PSU önerisi istiyorum. 750 Watt da olabilir, kafamı rahat ettirecek. Minimum Gold sertifikalı ve diğer sertifikaları tam olması önemli. Sistem bilgilerini görselde paylaştım.

F4A2DDE5-A9D0-4AAE-800D-00B947F50125.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:

nevtugardic

Centipat
Makaleler
3
Yer
Forumu bıraktı
Merhaba, işlemci için hazır sıvı soğutma almayı düşünüyordum ki PSU konusunda bayağı bir geri dönüş aldım. Açıkcası sıvı soğutma alınca PSU yanmasından korkuyorum ve komponentlerime zarar gelmemesi için kaliteli ve kafamı rahat ettirecek bir PSU önerisi istiyorum. 750 Watt da olabilir, kafamı rahat ettirecek. Minimum Gold sertifikalı ve diğer sertifikaları tam olması önemli. Sistem bilgilerini görselde paylaştım.

Eki Görüntüle 900072

Evet PSU kötü. XPG Pylon 650W öneririm.

Fatihh_

Centipat
Makaleler
1

Eki Görüntüle 900072
Üzgün atmak sizde adet herhalde? @nevtugardic
Attığım 2 PSU da güzel?

passat

Hectopat
Makaleler
8
Yer
ماذا عن الصبر

fluci1

Centipat
Yer
Denizli
Üzgün atmak sizde adet herhalde? @nevtugardic
Attığım 2 PSU da güzel?

Güzel :D?
3 tane koruması var ilk attığın modelin. 2.'si çok kötü değil ama XPG Pylon varken tercih etmem.

Fatihh_

Centipat
Makaleler
1
Kardeşim niye üzgün atıyorsunuz? Adam gibi gelin açıklayın! XPG Pylon fanboyları türemiş yine ya :D
Güzel :D?
3 tane koruması var ilk attığın modelin. 2.'si çok kötü değil ama XPG Pylon varken tercih etmem.
Tamam işte, olay bu kadar. Teşekkür ederim ya. Valla kanser tipler var.

adn1925

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Arkadaşlar paylaşmış zaten, bende Core Reactor öneriyorum.

Yukarı